RENAULT TRUCKS HABERLERİ

ALIŞAN LOJİSTİK büyüme hedefleri doğrultusunda filo yatırımında yine
PSA Group şirketlerinden biri olan, Türk lojistik sektörünün önemli oyuncularından Alışan Lojistik, 150 adet Renault Trucks çekici yatırımıyla yüzde yüzün üzerinde büyüme hedefini pekiştiriyor. Renault Trucks’ın yeni yakıt ekonomisi teknolojisine sahip çe..
Renault Trucks, Silahtaroğlu ile Gaziantep’te hizmete hazır
Renault Trucks, Silahtaroğlu Grup ile yeni bayi açılışını Gaziantep’te gerçekleştirdi. Açılış kapsamında il il Türkiye’yi dolaşan Renault Trucks Fest’in durağı da Gaziantep oldu ve yeni TCKD modelleri Silahtaroğlu’nun ilk gününde bayide yerlerini aldı. ..
Renault Trucks yeni modelleri Renault Trucks Fest ile Türkiye yollarında
Renault Trucks yepyeni TCKD modelleri ile Türkiye turu için yola çıkıyor. Şehirden şehire araçlarının teknoloji, güvenlik, konfor ve karlılıkta geldiği mükemmelliği taşımacılık profesyonellleri ile deneyimleyen Renault Trucks çeşitli aktivitelerle festiva..
Renault Trucks “Good Move” belgeseli, üç ödül kazandı
Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move, Dekarbonizasyon Hedefi" belgesel dizisi ile Fransa'da üç ayrı iletişim ödülü kazandı. Karayolu yük taşımacılığında karbon ayak izini azaltmanın zorluklarını araştıran yedi bölümlük dizi, Marka İletişimi k..
Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni Atama
Renault Trucks ekibine yeni katılan Mehmet Doğan, Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Hizmetler ve Bayi Geliştirme Direktörü olarak atandı.
Azem Lojistik filosuna 21 adet Renault Trucks T 520 çekici ekledi
Azem Lojistik, Mersin bayisi Erman Ticari Araçlar’ın teslim ettiği 600. Renault Trucks aracın alımını yaptı. Mersin merkezli Azem Lojistik, filosunu 21 adet Renault Trucks T 520 çekicileri ile yeniledi. Bu araçlar Azem’in ilk Renault Trucks çekicileri olu..
Renault Trucks araç satışta 2023 yılını % 18 artışla tamamladı
Renault Trucks Başkanı Bruno Blin; "Renault Trucks, 2023 yılını %18 artışla toplam 69.859 araç teslimatıyla tamamladı. Şirketimizin dönüşümünü ve sürdürülebilir taşımacılığa geçişimizi sürdürmemize olanak tanıyan sağlam bir ticari performans gösterildi. B..
Yine Renault Trucks dediler
Nusaybin Kayar ve Kamuran Kayar Uluslararası Taşımacılık firmaları, filolarını genişletirken yine Renault Trucks araçlarını tercih etti. Kardeş şirketler filolarını 10 adet Renault Trucks T520 çekici ile güçlendirdiler.
Özçelik Transport filosunu 12 adet Renault Trucks ile güçlendirdi
Mersin bölgesinin önemli lojistik firmalarından Özçelik Transport, yüzde 80’in üzerinde Renault Trucks araçlardan oluşan filosunu yine Renault Trucks çekiciler ile yeniliyor. Yaklaşık 25 yıldır Renault Trucks markasından vazgeçmeyen Özçelik Transport tems..
Gürkan Uluslararası Nakliyat filosunu Renault Trucks ile güçlendirdi
Gürkan Uluslararası Nakliyat, tamamı ADR’li ve retarderli 4 adet Renault Trucks T 460 ve 2 adet D-WIDE çekici ile filosundaki Renault Trucks araç nüfusunu arttırıyor.
Özaşkın Trans’ın yeni Renault Trucks çekicileri ile düşük yakıt tüketimi
Mersin merkezli Özaşkın Trans, Avrupa, Asya ve Balkan ülkelerine sunduğu çift yönlü lojistik operasyonları için her zaman tam donanımlı Renault Trucks T 520 çekicileri tercih ediyor. Son olarak 2023 Ekim ayında 10 adet Renault Trucks T 520 çekicileri filo..
Ziver İnşaat’ın şantiye sahaları, Renault Trucks T,C,K serisi ile güçleniyor
Ankara merkezli Ziver İnşaat, tüm inşaat endüstrisi yelpazesini kapsayan faaliyetlerinde kullanmak üzere 50 adet Renault Trucks araç ile filo yatırımı gerçekleştirdi. Ziver, proje sahalarındaki farklı görevler için Renault Trucks gamındaki araç çeşitliliğ..
“Good Move”, Renault Trucks'ın ekolojik dönüşümünün merkezine bir yolculuk yapıyor
Avrupa'daki CO2 emisyonlarının %7'sinden sorumlu olan karayolu yük taşımacılığındaki önemli bir oyuncu, küresel ısınmanın sınırlandırılmasına nasıl katkıda bulunabilir? Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, bu konuda ilk bilgileri veriyor. Şirketin nasıl org..
Renault Trucks şehir içi kamyon gamında yeni tasarım ve geliştirilmiş güvenlik
Renault Trucks, elektrikli modellere ait özellikler de dahil olmak üzere şehir içi ve çevresindeki kullanımlara yönelik sunduğu kamyonların yeni yüzünü tanıtıyor. Yeni tasarım, ilhamını Renault Trucks’ın Hafif Ticari Araç (LCV) ve Ağır Hizmet serilerinden..
Renault Trucks, Silahtaroğlu ile Gaziantep’te hizmete hazır
Renault Trucks, Silahtaroğlu Grup ile yeni bayi açılışını Gaziantep’te gerç..
Renault Trucks yeni modelleri Renault Trucks Fest ile Türkiye yollarında
Renault Trucks yepyeni TCKD modelleri ile Türkiye turu için yola çıkıyor. Ş..
Renault Trucks “Good Move” belgeseli, üç ödül kazandı
Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move, Dekarbonizasyon Hedefi" ..
Renault Trucks’ta Satış Sonrasına Yeni Atama
Renault Trucks ekibine yeni katılan Mehmet Doğan, Renault Trucks Türkiye Sa..
Azem Lojistik filosuna 21 adet Renault Trucks T 520 çekici ekledi
Azem Lojistik, Mersin bayisi Erman Ticari Araçlar’ın teslim ettiği 600. Ren..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI