ÇEKİCİ-TREYLER HABERLERİ

Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor, ilk durak Konya
Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), sektörün önündeki yeni standartları anlatmak amacıyla İntermobil ve Mobilite firmalarıyla "Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor" adı altında yeni bir eğitim projesine başlıyor. TREDER üye..
TIRSAN 'a 2023 TAYSAD Ödülleri patent kategorisinde 1. ödülü
Güvenilir lider Tırsan, 2023 TAYSAD Ödülleri Patent kategorisinde 1.lik ödülünün sahibi oldu. Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam eden Tırsan, En Çok Patent Tescili Alan Üyeler kategorisinin dördüncü kez şampiyonu oldu.
EuroTürk Lojistik filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.
Türkiye-İngiltere arasında müşterilerine taşımacılık hizmeti sunan Eurotürk Lojistik, filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi. Tırsan’nın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimat törenine, Eurotürk Lojistik Genel Müdür Yardımc..
Treyler Sanayicileri Konya’da bir araya geldi
TREDER, üyeleri ve tedarikçileriyle iftarda buluştu. Konya Sanayi ve Ticaret Odaları ile bir araya gelen TREDER üyeleri, olası işbirliklerini görüştü.
Wielton Treyler 14 yetkili satıcı ve servis ile Türkiye'de hizmet  vermeye başladı
Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde faaliyetlerine başlayan Polonya merkezli treyler markası Wielton’un Türkiye'deki yetkili satıcı ve servis ağı oluşturuluyor. İlk etapta Şekerpınar Doğuş Otomotiv tesislerinde gerçekleşen imza töreni ile 14 yetkili satıcı ..
İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik 70 adet Tırsan treyler ile filosunu yeniledi
Güvenilir lider Tırsan; İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik firmalarına toplamda 70 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı, Tırsan Hafif Tenteli Perdeli ve Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı yaptı.
KRONE 2024 Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi'ne katıldı.
KRONE Ticari Araçlar Genel Müdürü ve TREDER Başkan Yardımcısı Kartal ERKÖY 2024 Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde treyler üretiminin geleceği ve KRONE’nın faaliyetlerini anlattığı bir konuşma gerçekleştirdi.
Hüseyinoğulları Tırsan'ı tercih etti
Güvenilir lider Tırsan; Çorum’un öncü lojistik firmalarından yurtiçi kuru yük ve hammadde taşımasında uzmanlaşmış Hüseyinoğulları Nakliyat’a 1 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus ve 2 adet Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı gerçekleştirdi...
DB Schenker Arkas'dan yeni yılda yatırım hamlesi
Dünyanın en büyük global lojistik hizmet ve servis sağlayıcılarından DB Schenker Arkas, karayolu taşımacılığı alanında stratejik bir yatırım hamlesi yapıyor. Şirket, Tırsan'dan aldığı yeni treylerler ile filosunu genişleterek müşterilere daha kapsamlı v..
SCHMITZ CARGOBULL ‘’TREDER - 6. Ağır Vasıta Treyler’’ Zirvesinde
Schmitz Cargobull Türkiye sektör paydaşlarının ‘’Treyler üretiminin geleceği Türkiye’’ sloganı ile bir araya geldiği, 6. Ağır Vasıta Treyler Zirvesi’ne katılım sağladı.
Sektör Yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde Buluşacak
Bu yıl altıncısı düzenlenecek Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi; “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği” ana başlığıyla 22 Şubat 2024 tarihinde The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da yapılacak.
Dokurcun Kooperatif’ine 45 Adet Schmıtz Cargobull Tenteli Treyler!
Schmitz Cargobull Türkiye, Sakarya - S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatifi’ne 45 adet tenteli treyler teslim etti. Kooperatif filosundaki Schmitz Cargobull treyler oranı %90’ın üzerine çıktı.
Intermodal Taşımacılıkta Verimlilik ve Güvenlik
• Schmitz Cargobull S.CF yarı-römork konteyner taşıyıcı şasileri yeni dizaynı ile yeni isimler aldı • Tüm S.CF yarı-römork konteyner şasileri yenilendi • S.CF ALLROUND 20-45 artık kendi kendine yeten jeneratör seti ile teslimata hazır (ısı kontrollü kon..
BORUSAN LOJİSTİK'e TIRSAN'dan 20 adet Talson Tren yüklemeli tekstil taşıyıcı
Güvenilir lider Tırsan; Lojistik sektörünün lider markalarından Borusan Lojistik’e 20 adet Talson Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı teslimatı gerçekleştirdi.
KRONE'dan depremzedelere dikiş atölyesi
KRONE, Türkiye'nin önde gelen treyler üreticilerinden biri olarak, toplumsal sorumluluk anlayışını bir adım öteye taşıyor. Kahramanmaraş'ta yaşanan depremin etkilerinden zarar gören vatandaşlara destek olmak amacıyla, Kahramanmaraş Avşar Kampüsü Prefabrik..
Schmitz Cargobull ve Berger Fahrzeugtechnik GmbH güçlerini birleştiriyor
Ocak/2024 – 2024 yılının başı itibariyle BERGERecotrail treylerleri Schmitz Cargobull’un satış ağı üzerinden siparişe açıldı. İlgili resmi makamlar, Eylül 2023'te şirketler arasında mutabakata varıldığı üzere Schmitz Cargobull’un Berger GMBH’in yüzde 49’l..
Blokbims, “Sektörün En Güçlü Filosu İçin Tırsan” Dedi
Güvenilir lider Tırsan; Nevşehir merkezli sac rulo ve ağır genel yüklerde uzmanlaşan Blokbims’e toplam 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı ve Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı gerçekleştirdi.
Treyler sektörü yeni ‘Zirve’lerin peşinde
Cumhuriyetimizin 100 yılında tarihi rekorlara imza atan Türkiye treyler sektörü yeni rekorlara ulaşmanın anahtarını yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde arayacak. Bu yıl altıncısı düzenlenecek zirve; “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin G..
Enveroğlu Nakliyat 50. Tırsan aracını teslim aldı
Güvenilir lider Tırsan; Hatay’ın öncü lojistik firmalarından biri olan Enveroğlu Nakliyat’a 16 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti. Firmanın son alımı ile filosundaki Tırsan araç sayısı 50 adede ulaştı.
Öz Cemay, ‘’Tırsan Kaliteli Hizmet Hedefimizde Tek Tercihimiz’’
Güvenilir lider Tırsan; Hatay merkezli Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’a 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslimatı gerçekleştirdi.
Sun-Ka, “Uzman Tırsan İle Yola Devam” Dedi
Güvenilir lider Tırsan; Çorum’un köklü firmalarından Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık’a 5 adet Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler teslim etti.
Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor, ilk durak Konya
Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), se..
Treyler Sanayicileri Konya’da bir araya geldi
TREDER, üyeleri ve tedarikçileriyle iftarda buluştu. Konya Sanayi ve Ticare..
Sektör Yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nde Buluşacak
Bu yıl altıncısı düzenlenecek Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi; “Geleceğin Trey..
Intermodal Taşımacılıkta Verimlilik ve Güvenlik
• Schmitz Cargobull S.CF yarı-römork konteyner taşıyıcı şasileri yeni dizay..
Treyler sektörü yeni ‘Zirve’lerin peşinde
Cumhuriyetimizin 100 yılında tarihi rekorlara imza atan Türkiye treyler sek..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI