PETROL OFİSİ HABERLERİ

Petrol Ofisi, 2. kez “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi!
Petrol Ofisi Grubu, İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 9. İstanbul Karbon Zirvesi'nde, Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından bu yıl da “Düşük Karbon Kahramanı” ödülüne layık görüldü.
TEXACO Team AMS, Avrupa şampiyonluğu hedefi ile yola koyuluyor
Türkiye'de Petrol Ofisi Grubu tarafından üretilen küresel madeni yağ markası TEXACO® ve Team AMS arasında Mart ayında imzalanan sponsorluk anlaşmasının ardından TCR European Endurance Series'de yarışacak otomobiller ve pilotları TOSFED Körfez Yarış Pisti'..
Corendon Airlines ve Petrol Ofisi Grubu'ndan yeni iş birliği
Corendon Airlines ve Petrol Ofisi Grubu, 2050 yılı net sıfır hedefleri doğrultusunda yeni bir iş birliğine imza attı. Yapılan anlaşma kapsamında Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda bir ilki gerçekleştirerek Petrol Ofisi Grubu’nun ikmal e..
Petrol Ofisi Grubu ve Chevron iş birliklerinin 10. yılını kutladı
Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin geleneksel lideri Petrol Ofisi Grubu ve dünya enerji devi Chevron tarafından iş birliklerinin 10. yıl dönümü vesilesi ile “Denizcilikte Enerji Dönüşümü ve Yağlama Çözümleri Semineri” gerçekleştirildi. Ch..
Petrol Ofisi ve Kia işbirliğini 5 yıl daha sürdürecek
Madeni yağ ve kimyasallar pazarının geleneksel lideri Petrol Ofisi Grubu, teknoloji merkezi POTEM'de Kia modelleri ve teknolojisine özel motor yağları geliştirmeyi 5 yıl daha sürdürecek.
Petrol Ofisi Grubu ve Anadolu Isuzu'dan Önemli İş Birliği
Petrol Ofisi Grubu CEO'su Mehmet Abbasoğlu ile Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan tarafından imzalanan anlaşmaya göre Anadolu Isuzu ağır ticari araçların ilk dolum yağları, Petrol Ofisi'nin ağır ticari araç motor yağlarındaki markası Maximus olacak...
İş Bankası ve Petrol Ofisi Grubu’ndan  “Bilim Kuşağı Atölyeleri”
6 Şubat deprem felaketinden etkilenen bölge başta olmak üzere ülkemizde çocukların erken yaşta bilim ve bilimsel düşünce ile tanışmasına katkıda bulunmak amacıyla Türkiye İş Bankası ve Petrol Ofisi Grubu tarafından “Bilim Kuşağı Atölyeleri” projesi hayata..
Petrol Ofisi Sosyal Lig ödül töreni gerçekleştirildi
Teknoloji ve oyun şirketi Petrolig Games tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk ve en popüler fantezi futbol ve menajerlik oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig’de 2023-2024 sezonunun birinci devresi ödül töreniyle sona erdi. 3.5 milyonu aşan oyuncusuyla büyük b..
Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonları Artık Tora ve Berrlight Kanopi LED Aydınlatma İle Parlıyor!
Tora Şirketi ve Berrlight iş birliği, Petrol Ofisi'nin tüm akaryakıt istasyonlarına çevre dostu ve ekonomik Kanopi LED aydınlatma çözümleri sunuyor.
Petrol Ofisi, 2. kez “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi!
Petrol Ofisi Grubu, İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen..
Corendon Airlines ve Petrol Ofisi Grubu'ndan yeni iş birliği
Corendon Airlines ve Petrol Ofisi Grubu, 2050 yılı net sıfır hedefleri doğr..
Petrol Ofisi Grubu ve Chevron iş birliklerinin 10. yılını kutladı
Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin geleneksel lideri Petrol O..
Petrol Ofisi ve Kia işbirliğini 5 yıl daha sürdürecek
Madeni yağ ve kimyasallar pazarının geleneksel lideri Petrol Ofisi Grubu, t..
Petrol Ofisi Grubu ve Anadolu Isuzu'dan Önemli İş Birliği
Petrol Ofisi Grubu CEO'su Mehmet Abbasoğlu ile Anadolu Isuzu Genel Müdürü T..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI