MERCEDES HABERLERİ

Mercedes-Benz Atego, Kamyon Bayileri ve Üstyapıcılarla İstanbul’da Buluştu
Mercedes-Benz Türk, bayileri ve sektörün önde gelen üstyapıcılarına yönelik düzenlediği etkinlikte, kısa ve orta mesafede şehir içi dağıtım, katı atık segmenti ve belediye hizmetlerine yönelik uygulamaların vazgeçilmezi Mercedes-Benz Atego’nun tanıtımını..
Mercedes-Benz Travego ve Tourismo yenilendi
Mercedes-Benz Türk, konforlu ve güvenli seyahatin yıldızları Mercedes-Benz Travego ve Mercedes-Benz Tourismo otobüslerindeki 2024 model yılı donanım ve güvenlik değişiklikleri ile sektörde standartları yükseltmeye devam ediyor.
Mercedes-Benz Türk’ün Yeşil Dönüşüm Sağlayan BioHarmony Projesi Ödül Getirdi
Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası Çevre ve Bakım Ekibi, bakterilerin gücünden yararlanarak geliştirdikleri BioHarmony Projesi ile Daimler Truck AG’nin düzenlediği Green Mover Award Yarışması’ndan ‘Yeşil Üretim’ kategorisinde ödüllerle döndü...
Mercedes-Benz Türk, İhracatta Türkiye’nin Yıldızı Olmaya Devam Ediyor!
Mercedes-Benz Türk, 2024’ün ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği ihracat ile endüstrideki öncü konumunu pekiştirdi. Şirket, yılın ilk üç ayında, Aksaray Kamyon Fabrikası’ndan 2.865 adet kamyon ve çekicinin yanı sıra Hoşdere Otobüs Fabrikası’ndan gerçekleştirdi..
Mercedes-Benz Türk, Endüstri 4.0 Teknolojileri ile Standartları Aşıyor
Ürettiği kamyon ve çekiciler ile ağır ticari araç sektöründe kalite, güvenlik ve konfor standartlarını belirleyen Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda açtığı yeni yağmurlama test standına sahip tesis ile kalite kontrol ve test teknolojilerinde..
Petronas Madeni Yağlar ve Mercedes-Benz’den Önemli İş Birliği
PETRONAS Madeni Yağlar ve Mercedes-Benz arasında devam eden iş birliği odağında, ileri mühendislik ve performansta yeni bir dönem başlıyor.
Mercedes Atego ile işler yolunda..
“Atego şehrin yollarında, şehirde işler yolunda” mottosuyla sunulan hafif kamyon segmentinin yıldızı Mercedes-Benz Atego, Powershift teknolojisi, sağladığı geniş görüş açısı ve güvenlik donanımlarıyla, hafif dağıtım faaliyetlerinde müşterilerine benzersiz..
Mercedes'de iyilik hareketleri devam ediyor
Mercedes-Benz Türk; depremde uzuvlarını kaybeden çocuklara ücretsiz olarak ortez, protez, fizik tedavi ve psikolojik rehabilitasyon desteği veren Çocuk İyilik Merkezi’ne sağladığı 2 adet araç desteği ile deprem bölgesinde bu desteğe ihtiyaç duyan ancak ul..
Coşkunlar Toplu Taşıma filosuna 6 adet Mercedes Conecto ekledi
Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş., Mercedes-Benz yıldızına yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda İETT’ye bağlı Özel Halk Otobüsü olarak kullanılmak üzere, 6 adet Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüs, Mercedes-Benz Türk yöneticileri tarafından Coşkunlar T..
İKSV ve Mercedes-Benz Türk’ten   Deprem Bölgesinden Sanatçılara Açık Çağrı
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ve Mercedes-Benz Türk’ün işbirliğiyle başlatılan SaDe (Sanatçı Destek Fonu), ikinci döneminde Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen genç sanatçıların yeni eser üretimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Başvurular..
Mercedes Benz Türk sürdürülebilirlik hedefinde hızla ilerliyor
Sıfır emisyonla ulaşım ve karbon nötr dönüşüme öncülük etme hedefi doğrultusunda uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, sürdürülebilirlik alanında sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Mercedes-Benz Türk d..
Mercedes-Benz Türk teknik eğitim imkanı sunuyor
Mercedes-Benz Türk, Hoşdere ve Aksaray’daki Teknik Eğitim Merkezleri ile hem şirket içerisinde isteyen çalışanların katılabileceği, hem de farklı şirketlerin talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlanan eğitim programlarıyla, Türkiye'deki teknik yetkinl..
Mercedes- Benz kamyonlar için yeni bakım kampanyaları sunuyor
Ürettiği kamyon ve otobüsler ile ağır ticari araç sektöründe standartları belirleyen Mercedes-Benz Türk, çatı şirketi Daimler Truck’ın global standartlarına uygun olarak sunduğu satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor. Müşterilerine; uzman ekipler v..
Mercedes'den Yemeğim Evimde sosyal sorumluluk projesi
Mercedes-Benz Türk’ün çalışanlarının katkılarıyla yenilikçi, sürdürülebilir ve yaratıcı fikirleri hayata geçiren Koza Merkezi’nin yeni projesi “Yemeğim Evimde”, ölçek ekonomisinden yararlanarak Mercedes-Benz Türk çalışanlarının ve ailelerinin hayatına sos..
Mercedes Kamyon Fabrikası’nda SCADA projesi hayata geçti
Mercedes-Benz Türk, yenilikçi teknolojileri üretim süreçlerine entegre ederek üretim kalitesini ve verimliliğini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası'nda tesis performansını izleyerek süreçleri optimize eden ve ..
Mercedes- Benz'in odağında sürdürülebilirlik var
Mercedes-Benz'in geleceğini sürdürülebilirlik yönlendiriyor. Mercedes-Benz sürdürülebilirlik için hedeflerine ulaşma konusunda kararlılığını ortaya koydu. Mercedes- Benz günlük işlerinde de sürdürülebilirliğe odaklanıyor.
Mercedes-Benz eCitaro Fuel Cell 'e 2 ödül
Hidrojen bazlı yakıt hücresine sahip Mercedes-Benz eCitaro Fuel Cell, İspanyol yayın grubu EDITEC tarafından düzenlenen ve 24 şirketin taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan 28 farklı model ticari aracının değerlendirildiği yarışmada; "Yılın Otobüsü" ve "..
KAMİL KOÇ filosunu 33 adet Mercedes Tourismo ile güçlendirdi
Karayolu yolcu taşımacılığı alanında yaklaşık bir asırdır faaliyet gösteren Kâmil Koç, teslim aldığı yeni Mercedes-Benz marka Tourismo otobüslerle, yolcularına konforlu seyahat deneyimi sunmaya devam ediyor.
Mercedes-Benz Atego, Kamyon Bayileri ve Üstyapıcılarla İstanbul’da Buluştu
Mercedes-Benz Türk, bayileri ve sektörün önde gelen üstyapıcılarına yönelik..
Mercedes-Benz Travego ve Tourismo yenilendi
Mercedes-Benz Türk, konforlu ve güvenli seyahatin yıldızları Mercedes-Benz ..
Mercedes-Benz Türk’ün Yeşil Dönüşüm Sağlayan BioHarmony Projesi Ödül Getirdi
Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası Çevre ve Bakım Ekibi, bakter..
Mercedes-Benz Türk, İhracatta Türkiye’nin Yıldızı Olmaya Devam Ediyor!
Mercedes-Benz Türk, 2024’ün ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği ihracat ile end..
Mercedes-Benz Türk, Endüstri 4.0 Teknolojileri ile Standartları Aşıyor
Ürettiği kamyon ve çekiciler ile ağır ticari araç sektöründe kalite, güvenl..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI