KARSAN HABERLERİ

Karsan Sağdan Direksiyonlu e-JEST ile Japonya’dan Sonra İngiltere’yi Fethedecek
Geleceğin teknolojilerini bugüne taşıyan ve öncü hamleleri ile sektöre yön veren Karsan, dünyanın önde gelen fuar ve organizasyonlarıyla teknoloji ve üretim gücünü tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda sektörün en büyük otobüs fuar..
Karsan’a Uluslararası Alandan  Üç Ödül Birden
Avrupa başta olmak üzere dünyada toplu ulaşımın elektrikli, otonom ve hidrojen dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, başarılarını global ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Karsan, Electric Evolution stratejisiyle Global Business & Finance Ma..
 Karsan e-JEST ve e-ATAK 4 Yıldır Avrupa’nın Lideri
“Mobilitenin Geleceğinde Bir Adım Önde” olma vizyonuyla dünyada toplu taşımanın dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, yenilikçi ürünleriyle rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Wim Chatrou - CME Solutions tarafından yayınlanan 2023 yılı Avrupa Minibü..
KARSAN'ın sürücüsüz otobüsü Finlandiya'da
Karsan, İskandinav ülkelerinin en büyük toplu taşıma otoritelerinden biri olan Norveçli VY Grup ile geçtiğimiz Kasım ayında otonom araç satış sözleşmesi imzalamıştı. Şimdi ise Karsan, anlaşma kapsamında VY Grup’a Finlandiya’nın REMOTED firmasına Tampere ş..
KARSAN Romanya'daki elektrikli araç parkını arttırdı
Dünyada toplu taşımanın elektrikli dönüşümüne öncülük eden Karsan, ana hedef pazarlarından Romanya’daki varlığını hızla artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Romanya Distribütörü AAR aracılığı ile IASI şehrinde 25 adet 10 metre e-ATA satışına imza atan Kars..
KARSAN, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet e-ATA teslim etti
Avrupa başta olmak üzere dünyada toplu ulaşımın elektrikli ve otonom dönüşümünde öncü rol üstlenen Karsan, Türkiye’deki çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Geliştirdiği yenilikçi tasarımlarla dünyanın önde gelen şehirleri için çağın gereksinimlerine ..
Karsan’da Hedef Şehir İçi Ulaşımdaki Hidrojenli Dönüşüme Öncülük Etmek!
“Mobilitenin Geleceğinde Bir Adım Önde” olma vizyonuyla dünyada toplu taşımanın dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, yurt içindeki çalışmalarını da hızla sürdürüyor. Bu kapsamda Karsan, toplu ulaşımda geleceğin yakıtı olarak tanımlanan hidrojen yakıtlı mo..
Karsan, Otonom e-ATAK ile Sürücüsüz Ulaşımda Bir Engeli Daha Aştı!
Dünyada toplu ulaşımın elektrikli ve otonom araçlara dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha ekledi. 2022 yılından bu yana Norveç’in Stavanger şehrinde sürücüsüz olarak toplu taşıma hizmeti veren Otonom e-ATAK, geni..
Karsan Sağdan Direksiyonlu e-JEST ile Japonya’dan Sonra İngiltere’yi Fethedecek
Geleceğin teknolojilerini bugüne taşıyan ve öncü hamleleri ile sektöre yön ..
Karsan’a Uluslararası Alandan  Üç Ödül Birden
Avrupa başta olmak üzere dünyada toplu ulaşımın elektrikli, otonom ve hidro..
 Karsan e-JEST ve e-ATAK 4 Yıldır Avrupa’nın Lideri
“Mobilitenin Geleceğinde Bir Adım Önde” olma vizyonuyla dünyada toplu taşım..
KARSAN'ın sürücüsüz otobüsü Finlandiya'da
Karsan, İskandinav ülkelerinin en büyük toplu taşıma otoritelerinden biri o..
KARSAN Romanya'daki elektrikli araç parkını arttırdı
Dünyada toplu taşımanın elektrikli dönüşümüne öncülük eden Karsan, ana hede..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI