"KARSAN" İLE İLGİLİ HABERLER

Düzce Belediyesi’ne 114 Adet Karsan Jest+!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, kentlerin ulaşım ihtiyaçlarına olan ..
Karsan Elektrikli Araçlar Teknoloji Laboratuvarı Kuruluyor!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan ve yarım asrı geride bırakan Türkiye’nin yerli ü..
Van Karsan Jest+ ile Hizmet Kalitesini Artırdı!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, kentlerin çözüm ortağı olmayı sürdür..
Karsan, Beclean Şehrinin 8 Adet  Elektrikli Minibüs İhalesini Kazandı!
Bursa’da yer alan fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun ulaştırma çözümleri sunan yerli üretici Karsan, Romany..
Karsan, Atak’la Bu Kez Kuzey Afrika’ya   Konfor Sunuyor!
Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin yerli ticari araç üreticisi Karsan, dünyanın farklı ..
Karsan’ın Otonom Otobüsü, Romanya’da  Hizmet Verecek!
Türkiye’de ürettiği elektrikli toplu taşıma araçlarını dünyaya ihraç eden Karsan, otonom sürüş özellikleri kazandırmak i..
Karsan, 20 Nisan’dan İtibaren  Üretime Yeniden Başlıyor!
1 Nisan itibariyle üretime geçici olarak ara veren Karsan, 20 Nisan’da üretime kısmi olarak yeniden başlayacak. Bu süreç..
Karsan’da Üst Düzey Atamalar!
Kuruluşunun 54. yılını kutlayan ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin yerli üreticisi K..
Silopi Belediyesi de
Sahip olduğu ürün yelpazesiyle geleceği şekillendiren çözümler sunan yerli üretici Karsan, Türkiye’nin dört bir yanındak..
Karsan’dan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne  27 Adet Atak Otobüs!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Tekirdağ Büyükşehir Beledi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI