31-05-2024 21:12:41 Son Güncelleme: 31-05-2024 22:17:41

Olimpiyat Sporcuları Iveco Bus Evadys ile taşınacak

İveco Bus Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Ulaşımı Milli Destekçisi olduğunu resmen duyurdu . IVECO BUS Küresel Müşteri Hizmetleri ve Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza ve TMOK Başkanı Prof.Dr. Uğur Erdener in katılımıyla 31 Mayıs Cuma günü Olimpiyatevi’nde gerçekleştirilen törende imzalar atıldı. 2 yıl sürecek olan bu anlaşma ile olimpiyat sporcuları Iveco Evadys otobüsü ile karayolu ulaşımını sağlayacak.
Olimpiyat Sporcuları Iveco Bus Evadys ile taşınacak

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi TMOK Başkanı Prof.Dr. Uğur Erdener yaptığı konuşmada Iveco Bus ile gerçekleştirdikleri sponsorluk anlaşmasının hizmet verdikleri spor ailesi için çok büyük önem taşıdığına dikkat çekerek " Iveco gibi güçlü bir marka ile yaptığımız bu anlaşma bize mutluluk veriyor. Markanın bu güzel yaklaşımı için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

IVECO BUS Küresel Müşteri Hizmetleri ve Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza , " Bugün önemli bir ortaklığa imza atıyoruz. Iveco Bus olarak her zaman kararlılığa ve takım ruhuna inanırız. Bu unsur bizi hergün daha da ileriye taşıyan değerlerimizin bir parçasını oluşturur. Burada bizim bir referans ortağı olarak seçilmiş olmamız ile birlikte yeni otobüsümüz Evadys ve verdiğimiz destekler ile 2024 Paris yaz olimpiyatlarında sporcularımızın karayolu ulaşımlarını sağlayacağız. İnanıyoruz ki sporcularımız seyahatleri süresince aracımızın konforunun tadını çıkaracaklar. Aracımız sahip olduğu donanımlar ile sporcularımıza bir çok imkan tanımaktadır. Milli Olimpiyat Komitesine bu şekilde destek olmamıza imkan verdikleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz  ve bundan mutluluk duyuyoruz.  " dedi.

İveco Bus Global Projeler Ticari Direktörü Ahmet Örs ise yaptığı konuşmada, " Olimpiyat demek verimlilik demek. Verimli sporcu başarılı sporcu demek. Bu açıdan baktığımızda verimlilik ve olimpiyat ruhuyla İveco ve verimlilik ruhu birbiriyle uyuşan iki ruh. Bize madalyalar getiren olimpiyat sporcuları da gerçekten limitlerini sonuna kadar zorlayan sporcular. Biz de Iveco olarak diyoruz ki; Biz de verimliyiz. Verimlilikte limitlerimizi sonuna kadar zorluyoruz. Sporcularımıza tahsis ettiğimiz Evadys aracımız verimlilikte limitlerin sonuna kadar zorlanmış olduğu bir araç. Olimpiyat ruhu ve Türkiye Olimpiyat Komitesi'nin ruhuyla Iveco Bus ruhu gerçekten çok uyumlu. Bu iki ruhu bir araya getirdiğimiz için çok mutluyuz. " dedi.

 

 

 

 

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI