"sendeo" İLE İLGİLİ HABERLER

Sendeo Genel Müdürü Özgün Şahin:  “Teslimat noktaları sektöre alternatif getirdi”
Eylül 2021’de müşteri memnuniyetinde liderlik hedefiyle faaliyetlerine başlayan Sendeo, teslimat noktaları hizmetiyle alternatif teslimat modeli oluşturulmasına öncülük etti. Sendeo Teslimat Noktası (STN) hizmetiyle alıcılara alternatif sunduklarını söyleyen Sendeo Genel Müdürü Özgün Şahin, “2023 Nisan itibarıyla 1.600’ün üzerinde teslimat noktasına ulaştık. Bu sayede hem alıcılar gönderilerini ilgili noktadan teslim alabiliyor hem de teslimat noktası olan işletmelerin mağazalarında trafik oluşuyor” dedi.
Sendeo, sektörel basınla iftarda bir araya geldi
Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, Ramazan ayı nedeniyle kargo, lojistik sektöründeki önde gelen basın emekçileri ile Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Divan Brasserie Fuaye’de verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. Organizasyona ev sahipliği yapan Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar, “Birlik ve beraberlik ruhunu derinden yaşadığımız bu günlerde sektörümüzün basın emekçileri ile bir arada olmak, dayanışmamızı devam ettirmek bizleri sevindiriyor.” dedi.
Sendeo’da müşteri olma süreci dijitalleşiyor
Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, dijital çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Sendeo’dan hizmet almak isteyen KOBİ’ler, web sitesindeki ‘Yeni Müşteri’ formunu doldurup gerekli evrakları sisteme yükleyerek markanın sunduğu nitelikli hizmetten vakit kaybetmeden yararlanmaya başlıyor.
Sendeo filosu Ford E-Transitlerle güçleniyor
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, operasyonunu elektrikli araçlarla desteklemeye başladı. Ford E-Transit araçları filosuna katıp elektrikli araçlarla teslimata da başlayan marka, Koç Topluluğu’nun Karbon Dönüşümü programını odağına alarak çalışmalarını sürdürüyor.
Sendeo 7/24 hizmet anlayışıyla sektörde fark yaratıyor
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, müşteri memnuniyetindeki liderlik hedefini 7/24 hizmet anlayışı ile destekliyor. Sendeo, devreye aldığı Sendeo Destek Whatsapp İletişim Hattı, Sendeo Canlı Destek ve Sendeo Asistan ile sektörde kesintisiz hizmet sunuyor.
Sendeo, 2022 yılında 360 milyon lira yatırım yapacak
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, 2021 yılında 143 milyon lira yatırımı hayata geçirdi. Geçtiğimiz günlerde birinci yılını kutlayan marka, 2022 yılında 360 milyon lira yatırım yapacağını ve bu yatırımların insan kaynağı, operasyonel faaliyetler ve teknoloji alanında gerçekleşeceğini açıkladı. Bir yıl önce 400 kişilik bir ekiple faaliyetlerine başlayan Sendeo, bugün gelinen noktada 1.344 kişiyi istihdam ediyor.
Sendeo, Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi kargo taşıma sponsoru oldu
Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi kargo taşıma sponsoru oldu. Sarı lacivertli kulüp ile gerçekleşen anlaşma çerçevesinde Sendeo, Kulübün Türkiye genelindeki kargo dağıtım ve teslimat organizasyonunun tamamını üstlendi. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen imza törenine, Sendeo Genel Müdürü Özgün Şahin ve Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan ve Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar katıldı.
Sendeo, 81 il operasyonuna özel film hazırladı
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, bir yıldan kısa bir sürede 81 il operasyonunu hayata geçirmesine özel olarak bir film hazırladı. “İstediğin gibi sende o” mottosuna vurgu yapılan ve dijital kanallara özel olarak hazırlanan filmde Sendeo çalışanları da rol alıyor.
Sendeo, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye başladı
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründe faaliyet gösteren markası Sendeo, Şubat 2022 itibarıyla tüm Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Mayıs 2021’de İstanbul’da başladığı yolculuğuna Eylül 2021’de 16 il ile devam eden ve şubat ayı itibarıyla 81 ilin tamamında hizmet vermeye başlayan Sendeo, 8 transfer, 5 dağıtım merkezi ve 1.000’den fazla teslimat noktasıyla lojistik sektörünün yenilikçi, sürdürülebilir ve teknolojik markası olmaya devam ediyor.
Sendeo’nun büyüme yolculuğu istihdamla devam ediyor
Koç Toğluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, istihdamını üç ayda yüzde 40 arttırdı. Eylül ayında yeni marka kimliğine kavuşan ve Sendeo adıyla müşteri memnuniyetinde liderlik hedefleyen marka, 7/24 hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı, teknolojik altyapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla sürdürülebilir büyümesine devam ediyor. Sendeo, 2022 yılı içerisinde 2.500 çalışan sayısına ulaşmayı hedefliyor.
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI