"aygaz" İLE İLGİLİ HABERLER

Aygaz 100+ Oktan yeni reklamıyla her koşulda “gazla” diyor
LPG denildiğinde akla ilk gelen marka olan ve otogaz sektöründe de birçok yeniliği gerçekleştiren Aygaz yeni bir imaj filmiyle 100+ Oktan’ı kullanıcıların beğenisine sunuyor. Reklam filminde yeni ürünü Aygaz 100+ Oktan’ın toplumun her kesimi tarafından kucaklandığını vurguluyor. “Rakkas” şarkısının, filmin müziğine uyarlandığı reklamda Aygaz 100+ Oktan, sürücülerin araçlarından yüksek performans almasına yardımcı oluyor.
Aygaz 100+ Oktan yeni kampanyasıyla kazandırıyor
Aygaz 100+ Oktan Otogaz ile Yollarda Kazandırmaya devam ediyor. LPG denildiğinde akla ilk gelen marka olan Aygaz, Ar-Ge Merkezi’ndeki inovatif çalışmalar sonucu otogaz kullanıcılarına sunduğu 100+ Oktan’ın yeni kampanyasında 100 TL Aygaz Otogaz puanı hediye ediyor.
Aygaz, W-Energy for Equality ile “Kurumsal Girişimcilik Ödülleri”nde Jüri Özel Ödülü’nü kazandı
Aygaz’ın teknoloji ve inovasyonda cinsiyet eşitliğini sağlamayı amaçlayan W-Energy for Equality programı, Girişimci Kurumlar Platformu ve Özyeğin Üniversitesi tarafından bu yıl 5’inci defa verilen “Kurumsal Girişimcilik Ödülleri”nde, Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Aygaz’ın toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve kadınların güçlendirilmesi için yürüttüğü W-Energy for Equality projesi ile toplamda 100 bin kız çocuğu ve kadına ulaşılması hedefleniyor.
Aygaz’da Bayrak Değişimi
Aygaz’dan yapılan açıklamada Ekim 2015’ten bu yana Aygaz A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Gökhan Tezel’in 14 Nisan 2023 tarihi itibarıyla emekli olacağı duyuruldu. Aygaz Genel Müdürlüğü’ne, 17 Nisan 2023 itibarıyla 2021 yılından bu yana Koç Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Melih Poyraz atandı.
Aygaz’dan Yeni Marin Tüp
Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle 61 yıldır sektörün lider markası olan Aygaz, bu kez deniz tutkunlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor. Her teknenin tüp dolabına sığan, Türkiye’nin ilk ve tek kalkansız marin tüpünü üreten Aygaz, yine sektörde bir ilk olan LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetleri servisiyle de daha güvenli bir seyir sağlıyor.
Design Week Türkiye’den   Aygaz Pratik Barbekü’ye Tasarım Ödülü
Aygaz, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla düzenlenen Design Week Türkiye’de tasarım ödülüne layık görüldü. Aygaz Mini Pratik Barbekü, “Spor, Hobi, Oyun, Çocuk Ürünleri ve Moda Aksesuarları” kategorisinde “İyi Tasarım” ödülünün sahibi oldu.
Sendeo dağıtım ve teslimat sektörüne iddialı giriyor
Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründe faaliyet gösteren ve son noktaya dağıtım yapan yeni markası Sendeo, gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Sendeo’nun 7/24 hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı, teknolojik altyapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla sektörde fark yaratacağını söyleyen Genel Müdür Özgün Şahin, sektörde nitelikli hizmet anlayışıyla ayrışacaklarını söyledi.
Aygaz İkinci Kez   Türkiye’nin ‘En İyi İş Yerleri’ Arasında
Şirket içinde yenilikçi bakış açısını yaygınlaştırarak kurum içi girişimcilik ve yetenek yönetimine verdiği önemle çalışanlarını en değerli kaynağı olarak gören Aygaz, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yatırım danışmanlığı şirketi Kiencentric 2020 yılı araştırmasında “Türkiye’nin En İyi İşyerleri” arasına girerek ‘Best Employer Ödülü’nü almaya hak kazandı. Aygaz, aynı başarıyı 2019 yılında da göstererek ‘Türkiye’nin En İyi İşyerleri’ arasında yer almıştı.
Aygaz ve United Enterprises   Bangladeş’in Aygaz’ı İçin Son İmzayı Attı
Türkiye’nin lider LPG şirketi Aygaz, uluslararası büyüme stratejisi kapsamındaki atılımlarını sürdürüyor. Bangladeş’te LPG temini, dolumu ve dağıtımı yapmak üzere ülkenin en büyük şirketlerinden United Enterprises & Co. Ltd. ile birlikte 2019 yılında başlayan süreci, 20 Ocak’ta Başkent Dakka’da düzenlenen imza töreniyle tamamlayan Aygaz, dünya evsel LPG tüketiminde en yüksek paya ve büyüme trendine sahip Asya pazarı için ilk adımı atmış oldu. Hisse devir işlemlerinin tamamlanmasıyla, eşit yönetim esaslarına dayalı bir ortaklık sağlandı.
Aygaz’la Barbekü Keyfi Kış Aylarında da Devam Ediyor
Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en güvenilir LPG markası olan Aygaz, yeni barbekü ve aksesuarlarıyla mangal tutkunlarına sağlıklı, çevreci, pratik ve şık ürünler sunuyor. Aygaz’ın paslanmaz çelikten oluşan, güvenli ve düşük sıcaklıklarda bile kolay pişirme imkânı sunan çeşitli boyutlardaki yeni nesil barbeküleri ve aksesuarlarıyla bu yaz mangal keyfi ikiye katlanıyor.
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI