17-05-2024 17:46:27

Aytemiz’den Halkbank Paraf Kart ile 200 TL ParafPara Kazanma Fırsatı

Aytemiz’den ParafPara kazandıran kampanya başladı. Kampanya kapsamında 16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yapılacak akaryakıt ya da otogaz alışverişleri, 200 TL ParafPara kazandırıyor. Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişini kapsıyor.
Aytemiz’den Halkbank Paraf Kart ile 200 TL ParafPara Kazanma Fırsatı

Kampanyaya katılmak oldukça kolay; Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanması ya da bankada kayıtlı cep telefonu numarasından AYTEMIZ yazılıp 3404’e SMS gönderilmesi yeterli. Kazanılan ödüle ilişkin bilgiler hem alışveriş esnasında aldığınız slip üzerinde hem de Paraf Mobil’de yer alırken, aynı zamanda SMS ile de bildiriliyor. Paraf Mobil’e kaydolduktan sonra, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında gerçekleştirilen akaryakıt veya otogaz alımları puan kazandırmaya başlıyor.

 

Kampanyaya bir müşteri sadece bir kez katılabiliyor ve kazanılan 200 TL değerinde ParafParaların karta yüklenmesinin ardından 10 Ağustos 2024’e kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

 

Kampanyaya ilişkin detaylı bilgiye https://www.aytemiz.com.trwww.paraf.com.tr ve Paraf Mobil’den ulaşılabilir.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI