"inovasyon" İLE İLGİLİ HABERLER

Tüpraş’tan, AB Ar-Ge ve İnovasyon Programı UFUK 2020 Kapsamında Çevre Projesi
Ortakları arasında Tüpraş’ın da yer aldığı “MOF4AIR” isimli Ar-Ge projesi, Ufuk 2020 programının “İleri Karbondioksit Ya..
Ford Otosan'a CLEPA İnovasyon Ödülü...
Üst üste 8 yıldır otomotiv sektörünün ihracat birincisi, son 4 yıldır ise Türkiye’nin ihracat şampiyonu olma başarısını ..
SCANIA’DAN İNOVASYON ÖDÜLÜ
Scania, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getiren Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nde “Scania ile Lojistik’te Yılın İnova..
Brisa’nın İnovasyon Hizmeti Probox, Kuzey Çevre Otoyolunda Araçlara 7/24 Hizmet Veriyor
Brisa, sektörde bir ilk olarak geliştirdiği, mobil servis mağazası Probox ile lastik hizmetleri sunuyor. İş ortağı Marma..
ASİS OTOMASYON’UN İNOVASYONDA DA BAŞARISI BELGELENDİ.
Asis Otomasyon, Türkiye ihracatçılar meclisinin düzenlediği İnovalig 2017’de Inovasyon Döngüsü kategorisinde 8. oldu. ..
Ford Otosan, inovatif çalışanlarını ödüllendirdi
Ford Otosan, inovatif fikir ve çalışmalarıyla 2016 yılında Türk Patent Enstitüsü’ne başvuran 366 çalışanını ödüllendirdi..
İnovasyonun da lideri TEMSA
TEMSA, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen, 5’inci İnovasyon Haftası kapsamında gerçekleşen İnovali..
TEMSA AÇIK İNOVASYON YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) inovatif çalışmaları desteklemek amacıyla düzenlediği Türkiye İnovasyon Haftası’n..
İnovaLİG 2016 ve İnovasyon şampiyonları ödülleri sahiplerine kavuştu
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve AtKearney işbirliği ile gerçekleştirilen İnovaLİG 2016 finalistleri ve Türkiye’nin İnova..
Türkiye İnovasyon Haftası, İstanbul Kongre Merkezi’nde başlıyor
Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçıları Meclisi’nin (TİM) sürdürülebilir kalkınma yolunda yenilikçi ç..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI