1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"socar" İLE İLGİLİ HABERLER

SOCAR Türkiye’ye ‘En Etkin 50 CFO’ ödülü
Fortune Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin En Etkin Finans Liderleri Araştırması” sonuçlandı. ..
Petlim artık SOCAR Terminal adıyla hizmet verecek
Ege Bölgesi’nin en büyük konteyner terminali Petlim artık SOCAR Terminal adıyla hizmet verecek. 400 milyon dolarlık yatı..
SOCAR Türkiye, entegre enerjiye damgasını vurdu
Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR, 2008 yılında Petkim’i satın alarak girdiği Türkiye pazarında, art arda faaliye..
STAR Rafineri’nin ürettiği ilk nafta Petkim’e teslim edildi!
SOCAR Türkiye’nin petrokimya-rafineri entegrasyonu, STAR Rafineri’nin ürettiği naftayı Petkim’e vermesiyle başladı. Ente..
Kayseri ve Bursa’nın doğalgaz dağıtımını  SOCAR yapacak
Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR, Alman enerji şirketi EWE AG’nin Türkiye operasyonlarını yürüten EWE..
SOCAR ve BP, Türkiye’de petrokimya alanında yeni bir iş ortaklığı planlıyor
BP ve SOCAR Türkiye, dünya standartlarında bir PTA, P-Ksilen ve aromatik ürünler tesisi kurmak ve işletmek için iş ortak..
SOCAR “İnovatif Düşünme ve Girişimcilik Projesi” ile lise öğrencilerini geleceğe hazırlayacak
Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR, İzmir’de başta meslek liseleri olmak üzere tüm lise öğrencilerinde ..
Petkim’den enflasyonla mücadeleye destek!
Petkim, Enflasyonla Topyekün Mücadele programına tam destek verdiğini açıkladı. Türkiye’de pek çok sektörün üretim gücü ..
SOCAR, 9 akaryakıt istasyonuyla İstanbul Havalimanı’ndaki yerini alacak
Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı olan SOCAR, tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Havalimanı’..
SOCAR’ın dev yatırımı STAR Rafineri açıldı
Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR’ın 6.3 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirdiği STAR Rafineri, ulu..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI