"OTOKAR" İLE İLGİLİ HABERLER

Otokar, BIST Sürdürülebilirlik  Endeksi’ndeki yerini güçlendiriyor
Türkiye’nin öncü otomotiv ve savunma sanayii şirketi Otokar, kurumsal sürdürülebilirlik performansı ile 43 şirketten olu..
İzmir'in toplu ulaşımı 60 adet Otokar Kent LF Körüklü ile güçlendi
Üst üste 6 yıl Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs markası olan Otokar’ın körüklü otobüsleri ilk kez İzmir halkını t..
OTOKAR’IN KOÇSİSTEM VE İSBAK İŞBİRLİĞİYLE YÜRÜTTÜĞÜ PROJE TAMAMLANDI
Büyük şehirlerde yaşanan hızlı nüfus artışı, "Akıllı Şehirler" ve "Güvenli Ulaşım" kavramlarını da beraberinde getirdi. ..
Otokar'ın 20.000’inci Sultanı üretim bandından indi..
Türkiye’nin öncü otomotiv üreticisi Otokar, dünyanın dört bir yanında ilgi gören Sultan'ın 20 bininci aracını üretim ban..
Otokar IAA Ticari Araç Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı
Son 6 yıldır Türkiye’nin en çok satan otobüs markası olan Otokar, Almanya-Hannover’de bu yıl 66’ncısı gerçekleştirilen s..
Otokar'ın
Otomotiv sanayinin öncü şirketlerinden Otokar, Koç Topluluğu bünyesinde düzenlenen "En Başarılı Koçlular" yarışmasında, ..
Otokar’ın Kent LF otobüsleri Malta yollarında..
Üst üste 6 yıl Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs markası olan Otokar, modern araçları ile toplu taşımada yurtdışın..
Otokar'ın Ereğli'deki yeni otobüs bayisi Özerler Grup oldu
Türk otomotiv sanayiinin köklü ismi Otokar, Türkiye genelindeki etkin bayi ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye otob..
Otokar, 448 çalışanını ödüllendirdi
Çalışan memnuniyetinde süreklilik hedefleyen Türkiye'nin öncü otomotiv ve savunma sanayii şirketi Otokar, 2015 yılındaki..
106,1 milyon Euroluk Cobra II siparişi ile Otokar'ın ülke savunmasındaki rolü artıyor
Türkiye’nin özel sermayeli en büyük savunma sanayii şirketi Otokar, iç güvenlik kuvvetlerinin çeşitli hizmetlerinde kull..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI