"OTOKAR" İLE İLGİLİ HABERLER

Otokar Altay Tankı için seri üretim teklifini Savunma Sanayi Müsteşarlığı’na sundu.
Türkiye'nin en büyük kara sistemleri üreticisi Otokar, tasarımını ve prototiplerini yaptığı Altay ana muharebe tankı içi..
Otokar, Tayland Savunma ve Güvenlik Fuarı’nda Kabiliyetlerini Sergileyecek
Türkiye'nin en büyük kara sistemleri üreticisi Otokar, 6-9 Kasım tarihleri arasında Tayland Bankok’ta düzenlenecek savun..
TURSAN TURİZM OTOKAR SULTAN'dan VAZGEÇMİYOR
Türkiye'nin öncü otomotiv üreticisi Otokar, tasarım ve teknik özellikleri ile küçük otobüs segmentinde fark yaratan Sult..
Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetim Ödülü”nü Otokar’dan Aldı
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, Özelkalem Dergisi tarafından bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen Yerel Yön..
Otokar, yeni otobüsü ULYSO'nun Avrupa lansmanını Busworld'de gerçekleştirdi
Türkiye'nin öncü otobüs üreticisi Otokar, otobüs endüstrisinin en büyük buluşma noktalarından Busworld Europe Fuarı'nda ..
Otokar, Busworld Kortrijk Fuarı'nda 5 aracı ile boy gösterecek..
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, 20-25 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek Busworld Kortrijk Fuarı'na 5..
OTOKAR GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'ne 18 ADET POYRAZ TESLİM ETTİ...
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, şehiriçi ulaşımda konfor, ekonomi ve güvenliği bir arada sunan araçları..
Otokar, Sultan LF ile şehir içi yolcu taşımacılığı standartlarına yön veriyor
Sultan LF şehir içi yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getirecek. Sahip olduğu Ar-Ge gücüyle 50 yılı aşkın süredir ot..
Türkiye'nin öncü otomotiv üreticisi Otokar, 15 yaş altı ticari motorlu araç sahipleri için sonbahar servis kampanyası dü..
TURSAN TURİZM FİLOSUNA 6 ADET OTOKAR SULTAN COMFORT EKLEDİ
Kalite, konfor ve ekonominin bir arada sunulduğu Sultan firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yıllardır küçük otob..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI