"OTOKAR" İLE İLGİLİ HABERLER

Otokar ile Opet Fuchs'dan işbirliği : Otokar Spectra
Madeni yağ sektörünün öncü markalarından Opet Fuchs, Türkiye’nin öncü otomotiv üreticilerinden Otokar ile iş birlikteliğ..
Otokar üst üste dördüncü kez BIST Sürdürülebilirlik Endeksi'nde yerini aldı
Yapılmayanı yapma hedefiyle 55 yıl önce yola çıkan Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kurumsal sürdürülebilirlik perfo..
Otokar Bahreyn’de dünyaca ünlü zırhlı araçlarını tanıtacak
Savunma sanayinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünlerle Türk savunma sanayisini yurtdışında başarıyla temsil ed..
Otokar’a Yurtdışından 28,9 milyon USD’lik  Zırhlı Araç Siparişi
Türkiye’nin öncü kara sistemleri üreticisi Otokar, bir Asya ülkesinden 28,9 milyon USD tutarında taktik tekerlekli zırhl..
Otokar’dan ticari araçlar sahiplerine büyük kolaylık
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında sektörde öncü işlere imza atmaya devam ediyor..
Varşova toplu ulaşımının yeni otobüsleri Otokar’dan
Türkiye’nin lider otobüs üreticisi Otokar, DORUK otobüsleri ile bu sefer Varşova toplu ulaşımında yeni bir dönem başlata..
Bükreşlileri taşıyacak 400 Otokar otobüsü için imzalar atıldı
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, bir Türk otobüs markasının tek kalemde aldığı en büyük otobüs ihracat anlaşmasını i..
Otokar Kazakistan’da 3 aracını sergileyecek
Türkiye'nin lider kara sistemleri üreticisi Otokar, Kazakistan’ın başkenti Astana’da düzenlenen Kazakistan Uluslararası ..
OTOKAR GÜÇLÜ AR-GE ‘si ve ZENGİN ÜRÜN GAMI İLE YOL ALIYOR
Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, İzmir’de düzenlenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuar..
Otokar'ın kurumsal yönetim notu yükseldi
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar'ın geçen yıl 9,33 olan kurumsal yönetim derecelendirme notu bu yıl 9,35'e yükseldi. ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI