1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri

"mercedes benz t������������������������������������������������������rk" İLE İLGİLİ HABERLER

Mercedes-Benz, şehirler arası otobüslerinde sunmaya başladığı yeni donanımların detaylarını basın mensupları ile paylaştı
2021 yılında 41 farklı yeniliği otobüs modellerinde sunmaya başlayan Mercedes-Benz, detaylı bir sunumla gerçekleştirdiği..
Mercedes-Benz Türk, kamyon ürün grubunda 2020’yi zirvede tamamladı
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’de ürettiği kamyonların ihracatından eld..
Mercedes-Benz Türk, yeni bütünsel eğitim modeli ile 2020 yılını başarıyla tamamladı ve 2021’de de devam edecek
Mercedes-Benz Türk, Yeni Actros’un donanım ve teknolojik değişikliklerinin bayi teknik ekiplerine anlatıldığı eğitimleri..
Mercedes-Benz Türk, 2021 yılında da liderliği hedefliyor
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, başarılarına 2020 yılında da devam etti. Pande..
Mercedes-Benz ve Setra otobüsler yolcu sağlığını düşünen, COVID-19 pandemisine karşı yeni filtre sistemleriyle çok daha güvenli
Daimler bünyesindeki Mercedes-Benz ve Setra markalı otobüsler, pandemi döneminde yolcuların sağlığı düşünülerek, yayılım..
Mercedes-Benz Türk, örnek enerji yönetim modeli ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor
2020 yılında Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda, 2019 yılına göre yüzde 8.5 daha az enerji harcanırken, ..
Mercedes-Benz Türk’ten 2021’in ilk otobüs teslimatı Asya Tur’a
Şehirlerarası otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz Türk, Haziran 2020’de seferlerine yeniden başlayan Asya Tur’a teslim..
Mercedes-Benz 2020‘de de gençlere desteğine devam etti
Mercedes-Benz, kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle, 2020 yılında da Türkiye’nin geleceği olan gençleri desteklemey..
84 adet yeni Mercedes-Benz Sprinter Panelvan sahiplerine teslim edildi
Mercedes-Benz Yetkili Bayii Koluman Motorlu Araçlar, Aztekin Taşımacılık’a 44, Yılda Özel Eğitim ve Taşımacılık’a 40 ade..
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı
International Truck of the Year (IToY – Uluslararası Yılın Kamyonu) jürisi, Mercedes-Benz’in tamamen elektrikli kamyonla..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI