1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"mercedes benz t������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������rk" İLE İLGİLİ HABERLER

Ali Osman Ulusoy Seyahat, 20 adet Mercedes-Benz otobüs siparişinin ilk 2 aracını teslim aldı
Şehirler arası otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz, Ali Osman Ulusoy Seyahat’e 2021 yılında toplam 20 adetlik Travego ..
Batman Belediyesi’ne 7 adet Mercedes-Benz Actros 1832L teslimatı gerçekleştirildi
Batman Belediyesi, Devlet Malzeme Ofisi üzerinden satın aldığı 7 adet Mercedes-Benz Actros 1832L temizlik hizmetleri kam..
Daimler Trucks’ın ilk kamyonu 125, Unimog 75, Actros 25 yaşında
Ağır vasıta sektörünün öncüsü Daimler Trucks, 2021 yılında birçok önemli yıldönümünü kutluyor. Bu yıl, Daimler imzalı i..
Yeni Mercedes-Benz V-Serisi Türkiye’de
Premium segmentte yer alan, müşterilerine üst seviye konfor sunan Yeni Mercedes-Benz V-Serisi, “Eşsiz V Ötesi” sloganıyl..
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne 5 adet Mercedes-Benz Conecto Solo teslimatı gerçekleştirildi
Çarpışma önleyici fren asistanı ve dönüş yardımcısı gibi öncü güvenlik donanımlarıyla ilkleri sunan Mercedes-Benz Conect..
Mercedes-Benz, şehirler arası otobüslerinde sunmaya başladığı yeni donanımların detaylarını basın mensupları ile paylaştı
2021 yılında 41 farklı yeniliği otobüs modellerinde sunmaya başlayan Mercedes-Benz, detaylı bir sunumla gerçekleştirdiği..
Mercedes-Benz Türk, kamyon ürün grubunda 2020’yi zirvede tamamladı
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’de ürettiği kamyonların ihracatından eld..
Mercedes-Benz Türk, yeni bütünsel eğitim modeli ile 2020 yılını başarıyla tamamladı ve 2021’de de devam edecek
Mercedes-Benz Türk, Yeni Actros’un donanım ve teknolojik değişikliklerinin bayi teknik ekiplerine anlatıldığı eğitimleri..
Mercedes-Benz Türk, 2021 yılında da liderliği hedefliyor
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, başarılarına 2020 yılında da devam etti. Pande..
Mercedes-Benz ve Setra otobüsler yolcu sağlığını düşünen, COVID-19 pandemisine karşı yeni filtre sistemleriyle çok daha güvenli
Daimler bünyesindeki Mercedes-Benz ve Setra markalı otobüsler, pandemi döneminde yolcuların sağlığı düşünülerek, yayılım..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI