1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"mercedes benz t������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������rk" İLE İLGİLİ HABERLER

Mercedes-Benz Türk’ten Temmuz ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon ticari araç ürün grupları için hazırladığı Temmuz ayına özel kampanyalar ile % 0’da..
Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine Şükrü Bekdikhan getirildi
Mercedes-Benz Türk’ün otomobil satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle yeni bir yapılanmaya gidilerek, “Mercede..
Mercedes-Benz Türk’ün Trafik Eğitim Projesi artık bir tık uzakta!
Mercedes-Benz Türk ve TEGV işbirliğiyle hayata geçirilen MobileKids Trafik Eğitim Projesi, mobil eğitim birimi Trafik At..
Mercedes-Benz Türk çalışanları ve aileleri “Aile Günü”nde buluştu
Mercedes-Benz Türk’ün İstanbul’daki çalışanları ve aileleri Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda düzenlenen “Aile Günü”nde bir a..
Kaya Seyahat ve Çetinkaya Turizm 50 adet Mercedes-Benz Vito Tourer ile filosunu güçlendirdi
Turizm sektörünün önemli taşımacılarından Çetinkaya Turizm ve Kaya Seyahat’e TÜBİTAK’ta kullanmak üzere 50 adet Mercedes..
Avrupa’da Yılın İşvereni:  Mercedes-Benz Finansal Hizmetler
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye, 2014/2015 Avrupa İş Dünyası Ödülleri'nde “Avrupa’da Yılın İşvereni” seçilerek,..
Mercedes-Benz Türk atık toplama kamyonlarını REW Fuarı’nda sergiledi.
Mercedes-Benz Türk, 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “REW İstanbul ..
Eryap Proje 4 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 ile sektöre dönüş yapıyor
Eryap Proje 4 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 satın alarak otobüs sektörüne geri dönüyor. Şirket, Metro Turizm filos..
Mercedes-Benz Türk’ten kamyon müşterilerine ‘Beşi Bir Yerde’ kampanyası
Mercedes-Benz Türk, kamyon müşterilerine hesaplı bakım kampanyası sunuyor. ‘Beşi Bir Yerde’ kampanyası ile Mercedes-Benz..
Yeni “BusStore Satış Noktaları“ müşterilerini bekliyor
Mercedes-Benz Türk’ün 2.El otobüs alım & satım faaliyetlerini yürütecek yepyeni “BusStore Satış Noktaları” İstanbul ve A..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI