1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"mercedes benz t������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������rk" İLE İLGİLİ HABERLER

Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikası’nda 113 milyon Avro tutarında yeni yatırımı ile  1.200 kişiye istihdam sağlayacak
• Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 2018 sonuna kadar 113 milyon Avro’luk yatırımla üretim kapasitesini i..
Mercedes-Benz Türk’ten Ticari araçta Şubat ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Şubat ayına özel kampanyalar ile kişiye ..
Mercedes-Benz Türk’ten Şubat ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Şubat ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ö..
Mercedes-Benz Türk 63.055 adetle tarihinin en yüksek satış hacmini gerçekleştirdi
• Şirket 2015 yılında otobüs ve kamyon üretiminde 49 yıllık uzun ve başarılı tarihinin rekorunu kırdı. • Mercedes-Benz ..
Mercedes-Benz Türk’ten Ocak ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ocak ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve öd..
Mercedes-Benz Türk’ten Ticari araç ve kamyonlara Ocak ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Ocak ayına özel kampanyalar ile kişiye ö..
Erkan Grup'a Mercedes-Benz'den 40 adet Axor kamyon..
Filo teslimatlarına bir yenisini daha ekleyen Mercedes-Benz Türk, 40 adet Mercedes-Benz Axor inşaat aracını törenle müşt..
Beşler Group'a Mercedes Benz'den 80 Axor teslim edildi
15 yıllık işbirliklerini yeni bir anlaşma ile taçlandıran Mercedes-Benz Türk ve Beşler Group 80 adet Mercedes-Benz Axor ..
Mercedes-Benz Türk Transist 2015 Fuarı’nda
Mercedes-Benz Türk, Transist 2015 Fuarı’na 380 m2’lik geniş standında sergilediği Euro 6 motorlu Tourismo 15 RHD ve Into..
Mercedes Yeni Tourismo ile yüksek konfor ve güvenlik sunuyor
Mercedes-Benz Türk, Tourismo ürün gamına eklediği 2+1 koltuklu Tourismo 16 ile turizm ve şehirlerarası yolcu taşımacılığ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI