"aytemiz" İLE İLGİLİ HABERLER

Aytemiz’den Halkbank Paraf Kart ile 200 TL ParafPara Kazanma Fırsatı
Aytemiz’den ParafPara kazandıran kampanya başladı. Kampanya kapsamında 16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yapılacak akaryakıt ya da otogaz alışverişleri, 200 TL ParafPara kazandırıyor. Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişini kapsıyor.
Aytemiz, Sektöründe Türkiye’nin   En Mutlu İş Yeri Seçildi
Aytemiz, uluslararası sertifikasyon ve danışmanlık şirketi Happy Place to Work (HPW) tarafında gerçekleştirilen kapsamlı bir insan kaynakları değerlendirmesi sonucunda, Türkiye’nin en mutlu iş yerleri araştırmasında, kendi sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” seçildi.
Aytemiz’den 29 Şubat özel sürprizi:   Araç yıkama veya kahve hediye!
Miladi takvime göre 365 yerine 366 gün sürecek artık yıllarda fazladan bir gün Şubat ayına ekleniyor. Türkiye’de ise yaklaşık 30 bin kişi, doğum günlerini sadece 4 yılda bir, tam gününde kutlayabiliyor. Eğer siz de 29 Şubat tarihinde doğmuş olmanın ayrıcalığını yollarda da yaşamak isteyenlerdenseniz, Aytemiz istasyonlarında sizi güzel bir sürpriz bekliyor.
Aytemiz, 600. istasyonuyla  Türkiye'deki büyüme hamlesini sürdürüyor
Türkiye’nin en büyük 50 firması arasında yer alan Aytemiz, ardı ardına gelen yeni istasyon yatırımları ile büyümeye devam ediyor. Akaryakıt sektöründe Self Servis, Elektrikli Şarj noktası, Motorcu Dostu İstasyon gibi birçok ilke imza atan ve sektörde öncü olan Aytemiz, yeni açtığı istasyonlarıyla birlikte 80 ilde 600’den fazla istasyonuyla hizmet veriyor.
Aytemiz’den sömestr tatilinde    hem akaryakıt indirimi hem de 50 ShopPara hediye!
Yarı yıl tatilinin son haftasında öğrenciler ve aileler okulların ikinci dönemine hazırlanmaya başladı. Burda AVM’lerde hem çocuklarının eksiklerini gideren hem de ailece keyifle vakit geçiren Shopla üyesi veliler, yakıt masraflarından da tasarruf ediyor. Aytemiz Vaay uygulamasıyla akaryakıt alımlarında hem yüzde 3’lük indirimden yararlanıyorlar hem de 50 ShopPara kazanıyorlar.
Aytemiz ve Eşarj, akaryakıt istasyonlarındaki   elektrikli şarj istasyonları sayısını 3 katına yükseltti
Akaryakıt sektöründe ilk kez 2017 yılında istasyonlarına elektrikli şarj istasyonu kuran Aytemiz, Türkiye’nin ilk ve en fazla hızlı şarj istasyonuna sahip ve Enerjisa Enerji’nin hisselerinin tamamına sahip olduğu elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj ile birlikte Aytemiz, istasyonlarındaki hızlı elektrikli şarj istasyonu sayısını 25’e yükseltti.
Aytemiz ve Esas Gayrimenkul’den 350 Bin AVM ziyaretçisine özel akaryakıt indirimi
Yılbaşı indirimlerinin ilgi çektiği bu dönemde Aytemiz, Esas Gayrimenkul’un Shopla uygulaması ile birlikte özel bir kampanya hazırladı. 7 ilde, Burda AVM ziyaretçisi olan 350 binden fazla Shopla üyesi, 2024 Mayıs ayı sonuna kadar Aytemiz Vaay üzerinden yapacakları her akaryakıt alımında ek yüzde 3 indirimden faydalanacak.
Aytemiz’den Akaryakıtta Vaay Dedirten Kasım İndirimi
Tasarrufun öneminin arttığı, ve tüketicilerin artık indirimleri daha da yakından takip ettiği bu dönemde Kasım indirimleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi ile takip ediliyor. Özel Kasım fırsatlarını bekleyen tüketicileri şimdi de akaryakıt sektöründe bir sürpriz bekliyor. Aytemiz, sektöründe bir ilke imza atarak akaryakıtta ‘Kasım indirimini’ başlatıyor. 24-26 Kasım tarihlerinde, Aytemiz Vaay mobil uygulaması ile gerçekleştirilecek benzin ya da motorin alımlarında sürücüler, ekstra indirime sahip olacaklar.
Aytemiz, Fortune 500 Türkiye listesinde   ilk 50 şirket arasında
Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği, birçok kurum tarafından referans kabul edilen ve prestij sembolü olarak gösterilen Fortune 500 Türkiye sıralamasında Aytemiz bu yıl 50. sıraya yükseldi.
Aytemiz’den bayram ettiren ürün ve hizmetler
Her bayramda olduğu gibi bu yıl da 5 milyonun üzerinde insan tatil veya ailelerine kavuşmak için karayolu ile seyahat edecek. Aytemiz istasyonları, uzun yolculukların daha konforlu geçirilmesi ve hem yakıtta hem de molalardaki diğer ihtiyaçlarda avantajlar sunmak için hazır!
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI