09-05-2024 19:18:52 Son Güncelleme: 09-05-2024 19:33:52

Eyüp Lojistik filosunun gücünü 110 adet IVECO S-WAY ile artırıyor

Eyüp Lojistik 110 adet İveco S-WAY’i filosuna ekledi.
Eyüp Lojistik filosunun gücünü 110 adet IVECO S-WAY ile artırıyor

İstanbul Swissôtel’de düzenlenen teslimat töreninde IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, IVECO Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, Oregon Genel Müdürü Selçuk Yılmaz, IVECO Stratejik Pazarlama ve İletişim Müdürü Merve Turan, IVECO Pazarlama İletişim yöneticisi Tülay Gürler hazır bulundu.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak törende yaptığı konuşmada şunları söyledi : “ 110 adetlik S-WAY Eyüp Lojistik filosuna hayırlı olsun. Önemli bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.  IVECO’yu tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ederim. Eyüp Lojistik’in IVECO S-WAY araçları tercih etmesi önemli bir dönem noktası . Eyüp Bey’in fikirleri ve vizyoner bakışı sektör için çok önemli bir değer. “

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık törende yaptığı konuşmada, hiçbir zaman ucuz olduğu için araç almadığına dikkat çekerek “ bir araç alırken dikkat ettiğimiz unsurlardan şunlar:  ilk alım maliyeti, işletme maliyeti ve ikinci el değeridir. Daha önce de İveco araçlarını tercih ettik. İveco tüm bu kriterleri bize sağlamış olan bir marka.” dedi.

IVECO’nun Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin ise törende yaptığı konuşmasında Eyüp Lojistik ile yaptıkları bu işbirliğinin çok önemli olduğunu ve herkese hayırlı olmasını dilediğini belirtti.  

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI