"sözkur turizm" İLE İLGİLİ HABERLER

İlkem Turizm’in tercihi yine Mercedes-Benz Sprinter oldu.
Öğrenci ve personel taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli İlkem Turizm, bir kez daha Mercedes-Benz..
ESADAŞ TURİZM’E MERCEDES BAYİ ORTAKLIĞI İLE  15 YENİ TRAVEGO TESLİMATI
Mercedes-Benz Türk, Esadaş Turizm’e 15 adet yeni Travego 15 model otobüs teslimatı gerçekleştirdi. Kurulduğu 1983 yılınd..
TEMSA’DAN ZEMZEM TURİZM' e DEV TESLİMAT
Personel taşımacılığı alanında hizmet veren Antalya merkezli Zemzem Turizm, filosunu Temsa marka araçlarla büyütmeye dev..
İtimat Turizm, filosuna 7 Temsa Prestij ekledi
Personel, okul ve turizm taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İtimat Turizm, filosunu 7 Temsa Prestij ile güçlendirdi..
Öz Diyarbakır Seyahat yine Mercedes-Benz otobüslerinden vazgeçmedi
Mercedes-Benz Türk, 24 adet Mercedes-Benz otobüsü Öz Diyarbakır Seyahat’e teslim etti. Filosunun tamamı Mercedes-Benz ..
Temsa ve Metro Turizm iftarda buluştu
Metro Turizm ailesinin 350’yi aşkın üyesi Temsa’nın ev sahipliğinde Adana’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi...
Kaya Seyahat ve Çetinkaya Turizm 50 adet Mercedes-Benz Vito Tourer ile filosunu güçlendirdi
Turizm sektörünün önemli taşımacılarından Çetinkaya Turizm ve Kaya Seyahat’e TÜBİTAK’ta kullanmak üzere 50 adet Mercedes..
MP Turizm 5 Prestij Süper Deluxe aldı
2014’ün en çok tercih edilen aracı Prestij Super Deluxe, 2015 yılında da taşımacıların gözdesi olmaya devam ediyor. Turi..
AKER TURİZM/DERYA TURİZM FİLOSUNA 7 ADET MERCEDES TOURİSMO KATTI.
Yurtiçi – Yurtdışı Turizm taşımacılığı ve personel servis hizmeti gerçekleştiren Aker Turizm / Derya Turizm 2015 yılı ya..
LÜKS EREĞLİ TURİZM MERCEDES'DEN VAZGEÇMİYOR..
Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan Lüks Ereğli Turizm Seyahat A.Ş. 6 adet Mercedes Travego 15 S ‘i filosuna katarak..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI