"sözkur turizm" İLE İLGİLİ HABERLER

Balıkesir Uludağ Turizm’e 5 TEMSA SAFİR PLUS
Filolarında 70 özmal ve 30 kiralık olmak üzere 100 adet araç bulunan Balıkesir Uludağ Turizm, Safir Plus yatırımlarını s..
Pamukkale Turizm 100 adetlik otobüs alımı için yine Man'ı tercih etti
Türkiye seyahat setörünün köklü ve öncü kuruluşu Pamukkale Turizm, geçen sene olduğu gibi bu yıl da 100 adetlik otobüs a..
Gürsel Turizm, Fenerbahçe Spor Kulübü Karayolu Resmi Ulaşım Tedarikçisi Oldu.
Fenerbahçe Futbol Takımı’nın karayolunda yapacağı yolculuklarda kullanacağı yeni otobüs Gürsel Turizm tarafından kulübe ..
Sesli Turizm filosunu Mercedes-Benz “yıldızı” ile güçlendirdi
Sesli Turizm filosuna 41 adet Mercedes-Benz Sprinter ilave ederek yatırımlarını güçlendirdi. Şirket, araç parkındaki Me..
LÜKS EREĞLİ TURİZM 30 ADET SETRA ComfortClass S 516 HD  YATIRIMI GERÇEKLEŞTİRDİ
Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan Lüks Ereğli Turizm Seyahat ,tamamı Mercedes marka araçlardan oluşan filosuna 26 a..
Temsa’dan Bursa merkezli 6 firmaya teslimat ..
Personel ve turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Bursa merkezli 6 firmaya toplam 8 araç teslimatı gerçekleştirdi. ..
TEMSA'dan ŞEKERLER TURİZM’E 100 PRESTİJ SX
Antalya’nın önde gelen personel, okul ve turizm taşımacısı şirketlerinden Şekerler Turizm 100 Prestij SX aldı. Araçların..
Balıkesir Uludağ Turizm 15 Safir Plus aldı
Balıkesir Uludağ Turizm 15 adetlik anlaşmasının 8 adeti olan Safir Plus otobüsleri teslim aldı. Filodaki Temsa marka ar..
Adıyaman Ünal Turizm filosunu 20 adet Temsa 2+1 Maraton VIP ile güçlendirdi
Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığında 2+1 otobüs yatırımında TEMSA ürünleri öncelikli tercih olmaya devam ediyor...
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI