"sözkur turizm" İLE İLGİLİ HABERLER

Metro Turizm'den Kadınlara Özel %30 İndirim!
Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk Göbülük, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Metro Turizm ile yolculuk yapa..
Has Turizm filosunu Mercedes-Benz marka otobüs yatırım ile güçlendirdi
Has Turizm 16 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD ve 14 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD teslim aldı. Şehirlerarası yol..
HAS TURİZM “ GÜVENLİK “ ve “KONFOR” için YİNE MERCEDES DEDİ
Has Turizm 2017 yılı sonuna kadar hat sayısını 37’den 60’a çıkarmayı hedefliyor. Has Turizm odaklandığı hedefi doğrultu..
SunExpress 2017 için turizm sektöründen umutlu
Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Türk turizminin önemli bir ortağı olduğunu, olaylı ve zor..
Esadaş Turizm filosunu 10 adet Setra ComfortClass  S 516 HD/2 ile güçlendirdi
Yurtiçi yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Erzurum merkezli Esadaş Turizm, Mercedes-Benz bayii Gelecek Erzuru..
Sesli Turizm filosuna 30 adet Mercedes-Benz Sprinter ekledi
Sesli Turizm yeni araç alımında tercihini yine Mercedes-Benz Sprinter’den yana kullandı. Şirket, araç parkındaki Merced..
Gürsel Turizm'den Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay'a teşekkür ziyareti..
Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant ve Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Fethi Gündüz, Brisa Genel Müdürü Yiği..
Mercedes Benz Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün'e Fenerbahçe jesti...
Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant ve Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Fethi Gündüz, Mercedes Benz Direktörl..
İLAYDAM TURİZM'İN TERCİHİ ISUZU NOVO LUX OLDU
Anadolu Isuzu Yetkili Araç Satış Bayi Uzun Otomotiv, Manisa İlaydam Turizm’e on adet Isuzu Novo Lux satışı gerçekleştird..
Pamukkale Turizm’in bireysel yatırımcıları da MAN’ı tercih ediyor…
Türkiye seyahat sektörünün öncü kuruluşlarından Pamukkale Turizm’de, özmal otobüs filosunda olduğu gibi bireysel yatırım..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI