1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"mercedes benz t������������������rk" İLE İLGİLİ HABERLER

Daimler Trucks’ın ilk kamyonu 125, Unimog 75, Actros 25 yaşında
Ağır vasıta sektörünün öncüsü Daimler Trucks, 2021 yılında birçok önemli yıldönümünü kutluyor. Bu yıl, Daimler imzalı i..
Yeni Mercedes-Benz V-Serisi Türkiye’de
Premium segmentte yer alan, müşterilerine üst seviye konfor sunan Yeni Mercedes-Benz V-Serisi, “Eşsiz V Ötesi” sloganıyl..
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne 5 adet Mercedes-Benz Conecto Solo teslimatı gerçekleştirildi
Çarpışma önleyici fren asistanı ve dönüş yardımcısı gibi öncü güvenlik donanımlarıyla ilkleri sunan Mercedes-Benz Conect..
Mercedes-Benz, şehirler arası otobüslerinde sunmaya başladığı yeni donanımların detaylarını basın mensupları ile paylaştı
2021 yılında 41 farklı yeniliği otobüs modellerinde sunmaya başlayan Mercedes-Benz, detaylı bir sunumla gerçekleştirdiği..
Mercedes-Benz Türk, kamyon ürün grubunda 2020’yi zirvede tamamladı
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’de ürettiği kamyonların ihracatından eld..
Mercedes-Benz Türk, yeni bütünsel eğitim modeli ile 2020 yılını başarıyla tamamladı ve 2021’de de devam edecek
Mercedes-Benz Türk, Yeni Actros’un donanım ve teknolojik değişikliklerinin bayi teknik ekiplerine anlatıldığı eğitimleri..
Mercedes-Benz Türk, 2021 yılında da liderliği hedefliyor
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, başarılarına 2020 yılında da devam etti. Pande..
Mercedes-Benz ve Setra otobüsler yolcu sağlığını düşünen, COVID-19 pandemisine karşı yeni filtre sistemleriyle çok daha güvenli
Daimler bünyesindeki Mercedes-Benz ve Setra markalı otobüsler, pandemi döneminde yolcuların sağlığı düşünülerek, yayılım..
Mercedes-Benz Türk, örnek enerji yönetim modeli ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor
2020 yılında Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda, 2019 yılına göre yüzde 8.5 daha az enerji harcanırken, ..
Mercedes-Benz Türk’ten 2021’in ilk otobüs teslimatı Asya Tur’a
Şehirlerarası otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz Türk, Haziran 2020’de seferlerine yeniden başlayan Asya Tur’a teslim..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI