"mercedes benz türk startup" İLE İLGİLİ HABERLER

Mercedes-Benz Türk Kamyon’da 2015 yılında da başarıyı hedefliyor
Mercedes-Benz Türk, 2015 yılı başında düzenlediği geleneksel bayi satış müdürleri toplantısı ile bayileriyle bir araya g..
Mercedes-Benz Türk 2014 yılını rekorla kapattı
Sektörde 47. yılını dolduran Mercedes-Benz Türk, 2014 yılında tarihinin rekorunu kırdı. Mercedes-Benz Türk, 2014’te eld..
Mercedes-Benz Türk’ten Ocak ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, farklı ürün gruplarında 2015’in ilk ayına özel kampanyalar hazırladı. Bu kapsamda şirket, otomobilde..
Yeni Mercedes-Benz Vito Türkiye’de
Yakıt ekonomisi ve yüksek kalite standartları ile segmentinin en iddialı markası olmaya hazırlanan yeni Mercedes-Benz Vi..
Mercedes-Benz Türk Transist 2014 Fuarı’nda
Mercedes-Benz Türk, Transist 2014 Fuarı’na 364 m2’lik geniş standında sergilediği şehiriçi otobüs modelleri ile katıldı...
Yeni Adana Seyahat, Lider Adana Seyahat ve Adıyaman Gülaras Turizm Grup Şirketleri filosuna 12 adet Mercedes-Benz Travego ve 4 adet Setra Euro 6 ekledi.
Yeni Adana Seyahat, Lider Adana Seyahat ve Adıyaman Gülaras Turizm Grup Şirketleri satın aldığı 12 adet Mercedes-Benz Tr..
Lojistik sektörünün küresel liderlerinden UPS, 27 adet Mercedes-Benz kamyonunu araç filosuna dahil etti
UPS, 2014 yılı sonunda yaptığı yeni yatırım ile 2015 yılına filosunu güçlendirerek giriyor. Mercedes-Benz Türk, bu yeni ..
Mercedes-Benz Türk’ten Kasım’a özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk, farklı ürün gruplarında 2014 Kasım ayına özel kampanyalar hazırladı. Bu kapsamda şirket, otomobilden..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI