"iveco" İLE İLGİLİ HABERLER

Öz Gözde'den İMAY ve İMFALT'a Stralis teslimatı
Iveco’nun yetkili satıcılarından Öz Gözde Otomotiv Ankara Merkezli İMAY ve İMFALT firmalarına 2016 başındaki 6 adet Stra..
IVECO Ödüllü YENİ EUROCARGO’nun Türkiye lansmanını Comvex’de gerçekleştirdi.
Iveco, 21-24 Mayıs tarihleri arasında bu yıl 5.’si gerçekleştirilen COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sa..
IVECO ÖDÜLLÜ ARACI YENİ EUROCARGO'yu COMVEX'de TANITTI
Iveco, COMVEX İstanbul’da yeni Euro 6 araçları ile yerini aldı. Stralis, Daily, Astra HD9 araçları ile COMVEX’te ilgi od..
KILIÇLAR OTOMOTİV ‘ DEN SOLANA TRANSPORT 'A IVECO HI-WAY ÇEKİCİ TESLİMATI
Mardin Nusaybin merkezli olan ve Mersin’de de yeni faaliyete başlayan Lojistik sektörünün yeni firmalarından biri olan..
IVECO’dan Mersinli Sağlamer Lojistik’e  5 adet  Stralis
Kılıçlar Otomotiv, Mersinli Sağlamer Lojistik’e 5 adet Iveco Stralis çekici teslim etti. Stralis’lerin 2 adedi Euro 6, 3..
Iveco Stralis, Warner Bros’un vizyona giren macera, aksiyon filmi Batman ve Süpermen Dawn of Justice (Adaletin Şafağı) f..
Filosunun tamamını Iveco Daily araçlarla yeniledi
Ankara ekmek sektörünün en önemli üreticilerinden Afiyet Fırın ve Unlu Mamuller, filosunun tamamını Iveco Daily 3.5 ton ..
Iveco, ACEA tarafından düzenlenen etkinlikte, çevre hassasiyetini vurguladı
Iveco, Avrupa Otomobil Üreticileri Derneği (ACEA) tarafından düzenlenen etkinlikte, ulaşımda karbondioksit salınımını az..
2015 Iveco Daily için rekor dolu bir yıl oldu
“Uluslararası 2015 Yılın Vanı” ödülünün sahibi Yeni Daily, dünya çapında birçok ödül ve pazardaki büyük başarısıyla sıra..
BURSALI 3 FİRMA IVECO'YU TERCİH ETTİ
Iveco’nun Bursa yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, 2016’ya da hızlı başladı. Özgözde Otomotiv, Bursa’nın önde gelen firm..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI