"iveco" İLE İLGİLİ HABERLER

IVECO’NUN kardeş markası ASTRA 70. yılını kutluyor
‘’Bu yıl 70.kurulus yılını kutlayan, üretim tesisi İtalya – Piacenza ‘ da bulunan , 2013 yılından beri CNH Industrial şi..
Iveco, IAA Ticari Araçlar 2016 Fuarında Z TRUCK konseptini tanıttı
Iveco’nun çevreye sıfır etki (Zero-impact) konsepti, uzun menzilli taşımacılıkta yeşil enerji ve otonom sürüşe doğru kay..
Iveco, Hanover’de düzenlenen IAA Ticari Araçlar 2016 Fuarında Yeni Stralis TCO2 Champion’un resmi prömiyerini gerçekleştirecek
Dünya prömiyeri: her yönüyle sürdürülebilir taşımacılık için sınırları yeniden yazan, fütüristik konseptli yeni bir uzun..
IVECO’DAN ASMİN LOJİSTİK FİRMASINA 5 ADET  IVECO HI-WAY ÇEKİCİ TESLİMATI
Mersin’de uluslararası Lojistik sektörünün önemli firmalarından olan Asmin Lojistik firmasına Kılıçlar Otomotiv tarafın..
resim yok
Iveco, geliştirdiği “MY IVECO” uygulamasıyla Türkiye, Asya-Pasifik pazarındaki müşterileriyle arasında yeni bir iletişim..
Fırat Uluslararası Taşımacılık, filosunu Iveco Stralis çekiciler ile güçlendirdi
Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Fırat Uluslararası Taşımacılık’a satışını gerçekleştirdiği 3 adet Stralis çekiciy..
Iveco’dan ARBEN641e 8 adet Daily
IVECO’NUN ŞARTLARI CEZP ETTİ, FİLOSUNA 8 ADET DAILY KATTI
Grand Prix motosiklet şampiyonu Daryl Beattie Avustralyanın en güçlü Ivecosunu yapıyor
Bir şeyleri yarım yaparak 500cc Grand Prix motosiklet yarışlarının üst sıralarında yarışamazsınız, bu nedenle eski Avust..
Iveco Crealis otobüs ile  belediyelere metrobüsde ideal çözüm sunuyor...
Kentleşme, sosyal harmonizasyon, sürdürülebilir gelişme ve kentsel toplu taşıma göz önünde bulundurularak tasarlanan oto..
KILIÇLAR OTOMOTİV ‘DEN SARAÇOĞLU'NA EURO 6 IVECO HI-WAY ÇEKİCİ TESLİMATI
Mersin’de yeni faaliyete başlayan ve uluslararası Lojistik sektörünün yeni firmalarından biri olan Saraçoğlu Lojistik ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI