SON DAKİKA

"en iyi marka ödülü" İLE İLGİLİ HABERLER

İETT  Stevie ödülünün sahibi oldu
İETT, iş dünyasının en saygın ödüllerinden Stevie International Business Awards 2016’da insan kaynakları alanında bronz ..
Ford Otosan Ecotorq E6 motor ailesiyle
Ford Otosan’ın yeni nesil E6 uyumlu Ecotorq ailesi, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 12. Teknoloji Ödülle..
Türk Hava Yolları “Türkiye’nin En Değerli Markası”
Dünyanın en önemli uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in araştırmasına göre “Türkiye’nin En Değerli..
Ford Otosan EBRD Cinsiyet Eşitliği Ödülüne  layık bulundu
Koç Holding’in başlattığı “Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum” kampanyasını ve He For She girişimini..
Bridgestone’a İki Ödül Birden
Lastik sektörünün öncü markalarından Bridgestone, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen 20..
Mepsan'ın Gururlu Günü..
Mepsan Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bulgurcu'ya Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından gelir vergisi ödülü takdim edildi...
BRİSA İNOVASYON HAFTASINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ
Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, aralık ayında 4.’sü düzenlenen İnovasyon haftasından ödülle döndü. İnovasyon h..
Bridgestone’a Sürdürülebilir Etkinlik ödülü
2006 yılından bu yana düzenlenen ve etkinlik sektörünün oscarları olarak nitelenen European Best Event ödüllerinin 2015 ..
Ekol, Avrupa’dan
Türkiye’nin en beğenilen lojistik şirketi ünvanına sahip olan Ekol, şimdi de Avrupa’nın en iyi lojistik şirketi oldu. Ey..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI