SON DAKİKA

"arıç lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

EKOL’ÜN YENİ TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ ARZU AKYOL EKİZ OLDU
Toplumsal cinsiyet eşitliği projeleriyle lojistik sektöründe fark yaratan Ekol‘ün Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine lojist..
Alışan Lojistik Ailesi  Geleneksel Piknik Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Lojistik sektörün lider kuruluşlarından Alışan Lojistik, çalışanları ile sosyal hayatta da bir araya gelerek organizasyo..
Borusan Lojistik eTA Platformu, Avrupa’nın 3’üncü Büyük  Dijital Lojistik Platformu Oldu
Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Lojistik Platformu “Borusan Lojistik I eTA”, 2019 yılının ilk 8 ayında, bir önceki yılın ..
Yusen İnci Lojistik’ten İzmir’e çevreci ofis
İnci Holding’in 1998’den bu yana, “Lojistik Hizmetler”, “Tedarik Zinciri Çözümleri” ve “Tedarik Zinciri Danışmanlık Hizm..
KOCAELİ YARIMCA LİMANI’NA İLK TREN YÜKLEMESİNİ MEDLOG LOJİSTİK  YAPTI
30 Temmuz Salı günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ın da katılımıyla Kocaeli Yarımca Limanı’na ih..
EKOL, FLO İŞ BİRLİĞİNİ LOTUS TESİSİ’NE TAŞIDI
Kontrat lojistiğine yatırımlarını sürdüren Ekol Lojistik, Türkiye’nin tek çatı altındaki en büyük kapalı alana sahip dep..
Krone, Frigorifik Treyler Satışlarında Yılın İlk Yarısını Lider Kapattı
Yalnızca Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en iddalı frigorifik treyleriyle sektörde yer alan Krone, 2019’un ilk yarısınd..
Alışan Lojistik’e bir ödül de Shell’den
Türkiye pazarının en önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından biri olan ve kısa sürede hızlı tüketim malları ve kimy..
 EKSA TRANSPORT, PROJE TAŞIMACILIĞINI TIRSAN İLE GÜÇLENDİRİYOR
Uluslararası proje taşımacılığının önde gelen firmalarından Eksa Transport ve Türkiye’nin güvenilir lideri Tırsan, iş bi..
FEVZİ GANDUR LOGISTICS AMERİKA PAZARINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Amerika Birleşik Devletleri’ne gerçekleştirdiği ihracat taşımalarını her yıl yüzde 10-15 bandında artıran Fevzi Gandur L..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI