"arıç lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

Ulusoy Logistics, filo yatırımında Krone’yi tercih etti
Karayolu, deniz yolu ve tren taşımacılığına uygun, ortak kullanıma sahip özel araçlarının sayısını arttıran Ulusoy Logis..
13. Lojistik Vaka Yarışması 2016 başvuruları tamamlandı
Mars Logistics liderliğinde artık bir gelenek haline gelen ve bu yıl 13.sü düzenlenen Üniversiteler Arası Lojistik Vaka ..
TNT, Nürnberg- İstanbul hızlı karayolu seferlerini başlattı
Nürnberg– İstanbul arası tarifeli karayolu seferleriyle TNT, Avrupa karayolu transit sürelerini, her zamanki ekonomi eks..
5. Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Konferansı, sektörün küresel profesyonellerini öğrencilerle buluşturdu
Pegasus Hava Yolları’nın hava kargo operasyonlarını yöneten Pegasus Kargo birimi ile İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve ..
Etis Lojistik'in yeni genel müdürü  Sinan Çıtak oldu
Etis Lojistik’te Genel Müdürlük koltuğu Sinan Çıtak’a emanet edildi. Kariyerinde önemli görevler üstlenen Çıtak, ekip ar..
SEKTÖRDE BÜYÜK İŞBİRLİĞİ HAREKET’TE SANY DÖNEMİ
Türkiye’nin en büyük vinç kiralama, proje taşımacılığı ve ağır kaldırma-indirme-yerleştirme şirketlerinden biri olan Har..
Pegasus Kargo ve İstanbul Üniversitesi lojistik sektörünü “Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı”nda buluşturuyor
Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi iş birliği ile düzenlen..
Tırsan'dan Sertransa tren yüklemelerine uygun 50 treyler
Ulusal ve uluslararası markaların çözüm ortağı Sertrans Logistics, Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan’dan tren y..
Pegasus, MIXX Yarışması’nda Gümüş ve Altın Mixx ödüllerinin sahibi oldu
Pegasus Hava Yolları, 2011 yılından beri yeni uçaklarına misafirlerinin kız çocuklarının ismini vererek sürdürdüğü ve 20..
Network Global Lojistik'e yine yeni Volvo FH
Müşterilerine komple hizmet sunan İstanbul merkezli Network Global Lojistik, filosuna yeni nesil Volvo Trucks FH serisi ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI