"arıç lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

resim yok
İsviçreli depolama ve tahsis sistemlerinin lider üreticisi Kardex Remstar ile BVL Lojistik ve ILA Konveyör Sistemleri; l..
Egelim Lojistik’ten 5 Milyon Euroluk yeni yatırım
Ege Bölgesi’nin sayılı ve İzmir Aliağa bölgesinin en büyük filosuna sahip lojistik şirketi Egelim Lojistik, yatırımların..
KRONE'dan BKM  Lojistike 21 adet Mega Liner Huckepack
Krone’nin sadece Tire’deki fabrikasında üretilen, intermodal taşımacılığa uygun Mega Liner Huckepack modeli, son olarak ..
Ulusoy Logistics, filo yatırımında Krone’yi tercih etti
Karayolu, deniz yolu ve tren taşımacılığına uygun, ortak kullanıma sahip özel araçlarının sayısını arttıran Ulusoy Logis..
13. Lojistik Vaka Yarışması 2016 başvuruları tamamlandı
Mars Logistics liderliğinde artık bir gelenek haline gelen ve bu yıl 13.sü düzenlenen Üniversiteler Arası Lojistik Vaka ..
TNT, Nürnberg- İstanbul hızlı karayolu seferlerini başlattı
Nürnberg– İstanbul arası tarifeli karayolu seferleriyle TNT, Avrupa karayolu transit sürelerini, her zamanki ekonomi eks..
5. Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Konferansı, sektörün küresel profesyonellerini öğrencilerle buluşturdu
Pegasus Hava Yolları’nın hava kargo operasyonlarını yöneten Pegasus Kargo birimi ile İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve ..
Etis Lojistik'in yeni genel müdürü  Sinan Çıtak oldu
Etis Lojistik’te Genel Müdürlük koltuğu Sinan Çıtak’a emanet edildi. Kariyerinde önemli görevler üstlenen Çıtak, ekip ar..
SEKTÖRDE BÜYÜK İŞBİRLİĞİ HAREKET’TE SANY DÖNEMİ
Türkiye’nin en büyük vinç kiralama, proje taşımacılığı ve ağır kaldırma-indirme-yerleştirme şirketlerinden biri olan Har..
Pegasus Kargo ve İstanbul Üniversitesi lojistik sektörünü “Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı”nda buluşturuyor
Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi iş birliği ile düzenlen..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI