SON DAKİKA

"arıç lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

DFDS Akdeniz İş Birimi, lojistik sektörünün kadın liderlerini online bir araya getirdi
Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS, koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle dijital DFDS ..
Barsan Global  Lojistik  Güvenli Akaryakit İkmal Sistemlerinde Turpak Kalitesi İle Yoluna Devam Ediyor
ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyada 39 ülke ve 81 merkezle entegre lojistik hizmeti veren Barsan..
UND: Ulusoy Lojistik Taşımacılık ve Konteyner Hizmetleri  sektörel duyarlılık için alkışlıyoruz
UND, uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti veren firmalara Ro-Ro hizmeti sunan Ulusoy Lojistik Taşımacılık ve Kontey..
Corona Virüsü Salgını ve Lojistik Depolama Piyasasına Etkileri
Corona virüsü olarak bilinen COVID-19’in önümüzdeki dönemde global ekonomiye yapacağı önemli negatif etkinin yanında, bi..
Hareket, Breakbulk Middle East Fuarı’nda Sektör Profesyonelleriyle Buluştu
Sektörün lider markası Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, 25-26 Şubat günleri arasında Dubai’de düzenlenen ..
Tırsan’dan Akar Lojistik’e 50 Adetlik Treyler Teslimatı
Uluslararası parsiyel ve kombine taşımacılığında önde gelen firmalardan Akar Lojistik, filosuna 50 adet Tırsan Tenteli M..
IVECO, ilk IVECO S-WAY çekicileri törenle teslim etti.
IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv IVECO S-WAY çekicileri Erke lojistik ve Dnt Uluslararası Nakliyat firmalarına t..
TruckStore, Kuzeyhan Lojistik’e 25 adet Mercedes-Benz Actros teslim etti
Mercedes-Benz Türk’ün güvenilir 2.El markası TruckStore tarafından, Kuzeyhan Lojistik’e 25 adet Mercedes-Benz Actros 184..
Mars Logistics, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeleri uzman ekonomistlerle masaya yatırıyor. İlk olarak Eskişehir’..
Hareket Proje Taşımacılığı ile Turpak iş birliği artarak devam ediyor.
İstanbul merkez garajından sonra İzmir garajında da yakıt takip sistemlerinde Turpak kalitesinden vazgeçmeyen Hareket Pr..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI