"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

Adana’nın ihracat birincisi TEMSA
Türk mühendisleri tarafından geliştirilen 30 binden fazla aracıyla, 66 ülkede bulunan TEMSA, Cumhurbaşkanı Recep Tayyi..
Avrupa’da gaza basan TEMSA Fransa’daki teslimleri %60 artırdı
Yüzde 100 Türk mühendisleri tarafından tasarlanan araçlarını 70’e yakın ülkeye ihraç eden TEMSA, yurt dışındaki büyümesi..
KAMİL KOÇ filosunu 26 adet TEMSA Safir Plus VIP otobüs ile güçlendirdi.
Türkiye’nin ilk ve öncü karayolu yolcu taşıma şirketi Kamil Koç, otobüs filosunu güçlendirirken bir kez daha tercihini ..
TEMSA çevre dostu araçları ile belediyelerin beğenisini kazanıyor
Yurt içindeki 20 bine yakın otobüs ve midibüsüyle, Türkiye’nin en büyük araç parkına sahip olan TEMSA, Antalya’da gerçek..
TEMSA’DAN VAZGEÇMEYEN ALTUR TURİZM FİLOSUNA 120 ADET TEMSA EKLEDİ
Dört yıldır üst üste pazar liderliğini sürdüren TEMSA, 100 adet Prestij SX model midibüs ve 20 adet Safir Plus model oto..
2018 Yaşaroğlu Otomotiv'in Altın Yılı olacak, 1.000 araç satacak
TEMSA’nın yetkili bayii Yaşaroğlu Otomotiv’ satış hacmini ivmelendirdi. TEMSA araçlarının sektördeki şirketler için katm..
TEMSA’dan Kültür ve Turizm Bakanlığına 10 gezici kütüphane otobüsü
Son 2 yıl içerisinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’na 15 adet MD9 LE otobüsünü gezici kütüphane olarak teslim eden TEMSA bu..
TEMSA’dan Şeker Turizm’e 2 Maraton
Turizm taşımacılığı alanında 20 yıldır hizmet veren İstanbul merkezli Şeker Turizm filosuna 2 TEMSA Maraton ekledi. Firm..
TEMSA İHRACATTAKİ BAŞARISINI ALTIN MADALYA İLE TAÇLANDIRDI
TEMSA, Otomotiv Sanayi Derneği (OSD) tarafından verilen 2017 İhracat, Teknoloji ve Yan Sanayii Başarı Ödülleri’nde ihrac..
TEMSA
TEMSA çalışanları tarafından yürütülen “Hayal Ortakları” projesi kapsamında, Adana’daki dört okula bilim setleri hediye ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI