"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

resim yok
YILDIRIM Grup’un 2 iştiraki Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2014 yılının en fazla ihracat yapan ..
Temsa ve Metro Turizm iftarda buluştu
Metro Turizm ailesinin 350’yi aşkın üyesi Temsa’nın ev sahipliğinde Adana’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi...
TEMSA, TÜRK SANAYİSİNİN BÜYÜKLER LİGİNDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Türk Otomotiv sanayisinin önde gelen şirketi Temsa büyümeye devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl yaptığı Türk..
Temsa “TOURMALİN” yola çıktı...
Temsa, 2015 yılına yönelik belirlediği yeni ürün açılımlarına devam ediyor. Bu yıl tanıtımı yapılacak 7 yeni üründen iki..
Adana Büyükşehir Belediyesi, TEMSA’dan 20 otobüs daha aldı
Adana Büyükşehir Belediyesi, TEMSA’dan 20 adet otobüs daha teslim aldı. Temsa'nın Adana ve Türkiye ekonomisinde yarattığ..
Balıkesir Uludağ filosuna 5 Safir VIP aldı
Temsa’nın 41 koltuklu 2+1 Safir VIP aracı firmaların gözdesi olmaya devam ediyor. Yılda taşıdığı 2 milyonun üzerinde yol..
Kayseri kentiçi ulaşımına CNG’li 30 Temsa Avenue katıldı
2014’ün lider ürünü Avenue, büyükşehir belediyelerinin kentiçi ulaşım filolarında yerini almaya devam ediyor. CNG’li 30 ..
MP Turizm 5 Prestij Süper Deluxe aldı
2014’ün en çok tercih edilen aracı Prestij Super Deluxe, 2015 yılında da taşımacıların gözdesi olmaya devam ediyor. Turi..
 Fez Turizm’in tercihi 51 koltuklu Safir oldu
Turizm taşımacılarının tercihi Safir olmaya devam ediyor. Temsa bayisi Antoto Otomotiv, Fez Turizm firmasına 12 metrelik..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI