"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

Temsa Avenue iBus ilk kez Transsist Fuarında ..
TEMSA, Smart Mobility mottosu ile kentiçi ulaşımda akıllı otobüsler dönemini başlatıyor. Kentiçi ulaşıma ayrıcalık getir..
Didim Seyahat filosuna Temsa Safir Plus katıldı
Yarım asrı aşan geçmişi ile seyahat sektörünün köklü firmalarından Didim Seyahat, filosunu Temsa Safir Plus ile güçlendi..
TEMSA, Yetkili Servisleriyle 2016 hedeflerini çizdi
Müşteri memnuniyetini en önemli ilkeleri arasında bulunduran ve her geçen gün müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik ça..
TEMSA, Mega Satın Alanlar Zirvesinde!
Temsa, 25 Kasım 2015 tarihinde Adana HiltonSA’da da düzenlenen “MEGA Satın Alanlar Zirvesi” etkinliğine Satın Alma ve L..
TEMSA Yedek Parça Kış Kampanyası’nı sunar
Her yıl düzenlediği kampanyalarla müşterisine satış sonrasında da destek vermeyi hedefleyen Temsa, 1 Aralık’ta zorlu kış..
Temsa-Aselsan ortak üretimi elektrikli otobüs projesi anlatıldı
Temsa ve Aselsan Dünya Otomotiv Konferansı’nda elektrikli otobüsün üretimine yönelik devam eden çalışmaları ortak bir su..
Temsa, AR-GE’de insan ve araç güvenliğine öncelik veriyor
Otomotiv Sektöründe Yeni Gelişen Teknolojiler Proje Pazarı adı altında Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofi..
Adana BTÜ’de Sabancı Gönüllüleri Temsa Çalışanları ile Birlikte  Kıyafet Değişim Şenliği Yapıldı
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) ile TEMSA’da çalışan Sabancı Gönüllülerinin işbirliğiyle Yeşiloba Yerl..
Temsa, Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu 2015’e katıldı
Uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan EMBARQ Türkiye’nin sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler yaratma hedefiyle h..
Malatya Büyükşehir’e Temsa’dan 7 Avenue, 7 MD9 LE
Malatya’nın şehiriçi toplu taşıma hizmetlerini yürüten MOTAŞ tarafından alınan 14 yeni otobüs için Malatya Büyükşehir Be..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI