"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

TEMSA'dan SDÜ-IEEE Topluluğuna Temsa Smart 2020 Semineri
TEMSA YG Ekibi tarafından 13 Mayıs Cuma günü (Süleyman Demirel Üniveristesi Elektrik Elektronik Mühendisiliği Bölümü) SD..
TEMSA Fransa pazarında 5 bin adet otobüse koşuyor
Dünya’nın 66 ülkesine ihracat gerçekleştiren TEMSA, ihracat pazarlarındaki en yüksek araç adedine sahip olduğu Fransa’da..
Balıkesir Uludağ Turizm 15 Safir Plus aldı
Balıkesir Uludağ Turizm 15 adetlik anlaşmasının 8 adeti olan Safir Plus otobüsleri teslim aldı. Filodaki Temsa marka ar..
Adıyaman Ünal Turizm filosunu 20 adet Temsa 2+1 Maraton VIP ile güçlendirdi
Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığında 2+1 otobüs yatırımında TEMSA ürünleri öncelikli tercih olmaya devam ediyor...
TEMSA kariyerde engelleri kaldırıyor..
TEMSA DinamİK İnsan Kaynakları Ekibi’nin engelin kariyer için engel olmadığını göstermek için başlattığı “Kariyerde Enge..
Genç Türkiye Zirvesi’nden Temsa'ya ödül..
Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen, Genç Türkiye Zirvesi’nde verilen, Genç Türkiye Zirvesi Akademi Ödülleri’nin “Yenilikçi Tekno..
TEMSA Gözünü İngiltere Pazarına dikti
Zorlu ABD pazarında ve otobüs üretiminin anavatanı Almanya’da büyük başarılara imza atarak her iki ülkede de 1000’li rak..
TEMSA OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ AÇILDI
Çukurova Üniversitesi TEMSA Otomotiv Mühendisliği Bölüm binası ve laboratuvarları, 30 Nisan 2016 Cumartesi günü düzenlen..
KAMİL KOÇ FİLOSUNA 35 TEMSA SAFİR PLUS VIP EKLEDİ
90 yıldır yenilikçi uygulamaları ile şehirlerarası yolcu taşımacılığında öncü rol üstlenen Kamil Koç, 35 adet 2+1 Temsa ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI