"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

TEMSA, 37 SIRA YÜKSELEREK EN ÇOK İHRACAT YAPAN 104’ÜNCÜ ŞİRKET OLDU
Yurtiçi otobüs pazarının lider markası TEMSA’nın ihracat pazarlarındaki yükselişi 2016 yılında da sürdü. TEMSA, 2015’te ..
Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.’ye üst düzey 3 atama
Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcılığı ve Mali İşler Direktörlüğü’ne (Chief Financial Offic..
TEMSA ÇOCUKLARI BİLİMLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR..
TEMSA, geleceğin ürünlerinin ve ulaşım çözümlerinin tasarlandığı TEMSA Maker Laboratuvar ve kendi çalışanlarının kurduğu..
Yaşaroğlu Otomotiv TEMSA’nın İzmir bayisi oldu
Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA, Ege Bölgesi’ndeki bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. TEMSA’nın İzmir’deki ..
TEMSA, OTOMOTİV MÜHENDİSLERİNİ DESTEKLİYOR
Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA, kuruluşuna öncülük ettiği Çukurova Üniversitesi TEMSA Otomotiv Mühendisliği’ne..
PAZAR LİDERİ TEMSA ‘dan GÜRSEL TURİZM’e 30 PRESTİJ SX
2017 yılı ilk 5 ayında da açık ara 27 kişilik midibüs pazar lideri olan Temsa Prestij, firmaların tercihi olmaya devam e..
TEMSA MADRİD FIAA 2017'de DÖRT ARACIYLA BOY GÖSTERDİ
TEMSA, 23-26 Mayıs’ta İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen ve sektörün en büyük üretici firmalarını buluşturan Uluslar..
İHRACATIN LİDERİ TEMSA'dan FRANSA'YA 70 OTOBÜS ..
Türkiye otobüs pazarının lider markası TEMSA, ihracat pazarlarındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. TEMS..
TEMSA Ar-Ge Merkezi ‘İyi Uygulama Örnekleri’ arasında
Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Kahramanmaraş'ta düzenlenen AR..
KAMİL KOÇ FİLOSUNA 40 TEMSA SAFİR PLUS DAHA EKLEDİ
Şehirlerarası karayolu taşımacılığında Türkiye’nin ilk ve lider şirketi Kamil Koç, otobüs filosunu TEMSA ile genişletmey..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI