"TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım" İLE İLGİLİ HABERLER

Tüm Önlemleri Alan Tırsan, Salgın Sonrası İlk Fiziki Teslimat Törenini Atom Lojistik İle Gerçekleştirdi
Tırsan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri alarak fiziki teslimat törenlerine yeniden başladı. Uluslararası taşımacılık..
TEMSA’dan İZULAŞ’a 16 Avenue teslimatı
TEMSA, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi İZULAŞ’a 16 Avenue otobüs teslimatı yaptı. Başkan Tunç Soyer; “Fi..
Şığva Trans filosunu 20 adet Volvo FH 500 çekici ile güçlendirdi
Volvo Trucks, frigorifik taşımacılıkta öncü uluslararası nakliyat firmalarından Şığva Trans’a 20 adet yeni nesil Turbo C..
Naturelgaz, SOCAR Türkiye’nin LNG ve CNG dağıtım operasyonlarını devralıyor
Türkiye taşımalı doğal gaz pazarının (CNG: Sıkıştırılmış Doğal Gaz / LNG: Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) önde gelen oyuncula..
TEMSA'dan KAMUOYU AÇIKLAMASI..
Yurt dışında büyük başarılara imza atılan bir dönemde yaşadığı beklenmeyen hacizler neticesinde üretimi durdurma mecburi..
TEMSA'dan KAMUOYU AÇIKLAMASI..
TEMSA Ulaşım Araçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında son zamanlarda çıkan ve gerçekle uyumlu olmayan bir kısım haberler..
ALMANYA YOLLARINDA 1000’DEN FAZLA TEMSA
Otobüsün anavatanı olarak gösterilen Almanya’daki TEMSA markalı otobüs sayısı yeni teslimatlarla her geçen gün artıyor. ..
Volvo Trucks yetkili servis ağı Mersin Yenice’de İmam Kayalı ile genişliyor
Temsa İş Makinaları, 2017 yılında Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Volvo Trucks markasıyla büyümeye devam ediyor. Vo..
TEMSA Kariyerde engelleri kaldırmaya devam ediyor
TEMSA olarak 5 yıldır devam eden Kariyerde Engelleri Kaldırdık Projesi’nin yarattığı etkiden ve geldiği noktadan oldukça..
Temsa Ödüle doymuyor...
Otobüs pazarının lider markası TEMSA, başarısını ödüllerle de taçlandırmaya devam ediyor. www.temsa.com internet sitesi ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI