"Renault Trucks" İLE İLGİLİ HABERLER

Renault Trucks’tan Sıfıra Sıfır Faiz Kampanyası
Renault Trucks, uzun yol çekicilerinden ağır şantiye kamyonlarına kadar tüm modellerinde yıl sonuna kadar 230.000 TL kre..
CENGİZ İNŞAAT ve POLAT YOL'un Tercihi FORD TRUCKS'dan yana oldu
Türkiye'nin en köklü inşaat firmalarından biri olan Cengiz İnşaat ve dünyanın en büyük 250 müteahhidi arasında yer alan ..
Kar Beton, filosunu 30 adet Ford Trucks ile genişletti
Türkiye’nin önde gelen hazır beton ve yapı kimyasalları üreticisi Kar Group bünyesinde faaliyet gösteren Kar Beton, filo..
Ford Trucks, “2019 Uluslararası Yılın Kamyonu”  F-MAX ile Logitrans’taydı
Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, bu yıl 14-16 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 12.si düzenlen..
Ford Trucks'ın ödüllü yeni çekicisi F-MAX’in yağları Opet Fuchs’ tan
Uluslararası Yılın Kamyonu ödülünü kazanan yeni Ford Trucks F-MAX' in ilk yağ dolumlarını Opet Fuchs gerçekleştirecek. ..
ULUSLARARASI YARIŞMADA TÜRK DAMGASI
Renault Trucks’ın uluslararası platformda düzenlediği START By International Yarışması’na Türkiye ev sahipliği yaptı. 20..
SERTRANS FİLOSUNU  RENAULT TRUCKS İLE GÜÇLENDİRİYOR
Sertrans Logistics, araç alımlarında yine Renault Trucks'ı tercih etti.100 yeni araçla filosunu yenileyen Sertrans, Rena..
Volvo Trucks’ın İstanbul Anadolu Yakası Yetkili Servisi Artıfe ServisOne resmi olarak açıldı
Müşterilerine uçtan uca hizmet sunma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları geniş satış ve satış sonrası..
OPTIFUEL LAB 3, YAKIT TÜKETİMİNİ YÜZDE 13 AZALTMAYI HEDEFLİYOR
Renault Trucks, dizel kamyonların enerji verimliliğini arttırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. FALCON projesinin ..
Ford Trucks'ın
‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü Ford Trucks’ın yeni çekicisi F-MAX pazara sunuldu. Ford Trucks, yeni F-..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI