"Renault Trucks" İLE İLGİLİ HABERLER

Ford Trucks’tan cazip kampanya...
Ford Trucks, Ekim ayında düzenlediği kampanya ile müşterilerinin yükünü paylaşmaya devam ediyor. Ticari araçlarda uygula..
Ford Trucks 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması başlıyor
Ford Trucks Uluslararası Fotoğraf Yarışması 5. kez fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor Ford Trucks Sanat Atölyesi..
Ford Trucks “Kazanç Üssü”ne gelenler kazanacak!
Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks’ın, 23 Ağustos-26 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği “Kazanç Üss..
Ford Trucks Kuzey Afrika’da  büyümeye devam ediyor
Ford Trucks, Fas Kazablanka’da geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği 4S tesis açılışının ardından Marakeş’te 2. Tesisini hizme..
Haziran ayında Ford Trucks alanlar  ödemeye Eylül’de başlıyor
Ford Trucks, Haziran ayında da müşterilerinin yükünü paylaşmaya devam ediyor. Haziran ayı sonuna kadar kredi kullanan Fo..
Sarp Lojistik’i Hedeflerine Renault Çekiciler Taşıyacak
Soğuk zincir ve gıda taşımacılığında sektörün önde gelen firmaları arasında gösterilen Sarp Lojistik, uluslararası taşım..
Emin Yıldız İnşaat filosuna 20 adet Ford Trucks ekledi.
1993 yılından bu yana Bursa’da İnşaat, Taahhüt, Yol, Altyapı, Agrega Tesisleri ve çeşitli otomotiv alanlarındaki bayilik..
Zeki Kaptan İnşaat, Ford Trucks'ı tercih etti
Geniş makine ve araç parkı ile önemli firmalara hafriyat, dolgu, liman tahkimat işleri, nakliye ve inşaat sektörünün çeş..
Renault ve Shell Akaryakıt Tedariği Konusunda el sıkıştı
Renault ve Shell & Turcas arasındaki işbirliği, akaryakıtı tedariğini de kapsayacak şekilde genişliyor. Shell & Turcas 2..
TEMSA'dan GÜNAYDIN TURİZM'e DEV TESLİMAT
Yolcu ve yük taşımacılığının en önemli şirketleri arasında yer alan Günaydın Group filosunu TEMSA marka ürünlerle büyütm..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI