"OTOKAR" İLE İLGİLİ HABERLER

Artsan Yapı İnşaat’ın da tercihi Otokar Atlas oldu
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı ürünü Atlas teslimatlarında hız kesmiy..
OTOKAR 2016'DA CİROSUNU % 14 ARTIŞLA 1.6 MİLYAR TLye ÇIKARDI
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar'ın 2016 Genel Kurul Toplantısı 24 Mart Cuma günü gerçekleştirildi. Faaliyet gösterdi..
Günay İnşaat da, Otokar Atlas'ı tercih etti..
Hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Otokar Atlas, farklı iş kollarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yük taşıma ka..
Yenilenen Otokar Atlas  konforu ve ekonomikliği ile göz dolduruyor
Türkiye’nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinde beklenti çıtasını Atlas ile yükseltiyor. 4 yıl..
Otokar'dan Batman Belediyesine 24 adetlik teslimat
Türkiye’nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, teslimatta hız kesmiyor. Şehiriçi ulaşım için ürettiği araçlarla Türkiy..
Otokar
Türkiye’nin özel sermayeli en büyük savunma sanayii şirketi Otokar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen yatırım ş..
Otokar Yeni otobüsü Poyraz ile 2017'e iddialı girdi.
. 40'tan fazla ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiren Otokar, servis ve turizm alanından gelen yoğun talep üzerine 2 yıll..
Otokar Doruk T, Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde de ilgi görüyor.
Türkiye'nin lider otobüs markası olan Otokar’ın ürettiği Doruk T, ana pazarları Fransa, Almanya, İspanya, İtalya dışında..
Otokar Sultan otobüsleri İran’da üretilecek
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar’ın, 40’tan fazla ülkede kullanılan Sultan otobüsleri artık İran’da da üretilecek. Tü..
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nün  üçüncü sahibi TURSAN oldu
Otomotiv sanayinin öncü şirketlerinden Otokar, toplumsal eşitlik için çalışmalar yürüten, kadın istihdamını artıran kuru..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI