SON DAKİKA

"Bridgestone ve Lassa markalı Otobüs ve Kamyon Lastikleri" İLE İLGİLİ HABERLER

Scania 2019’da da  “Yeşil Kamyon” seçildi
Scania, “Yeşil Kamyon 2019” ödülüne üst üste üçüncü kez layık görüldü. Scania R 450, sınıfında en verimli ve en çevreci..
Daimler Kamyon Grubu, ileri otonom sürüşe 500 milyon avroluk yatırım ile liderlik ediyor
Daimler Kamyon Grubu, otonom sürüşe sahip kamyonlarına yönelik küresel uzmanlık ve faaliyetlerini 1 Haziran 2019 tarihli..
FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası 2019’a ortak olan IVECO, “Die Bullen von IVECO” takımıyla yarıştı
IVECO, Schwabentruck ve Hahn takımlarının birleşerek kurduğu “Die Bullen von IVECO” takımının teknik sponsoru olarak 201..
Ford Trucks F-MAX, ‘Avrupa Kamyon Şampiyonası’nın resmi aracı oldu
2019 Uluslararası Yılın Kamyonu ödüllü Ford Trucks F-MAX, Avrupa’nın en dikkat çekici ve heyecanlı kamyon yarışı Europea..
Anadolu Isuzu’dan Kamyon İhracatı hamlesi..
Anadolu Isuzu, İtalya’da kullanılmak üzere 234 adet Isuzu NQR 90 kamyon üretimini tamamlayarak, kamyon ihracatına büyük ..
Mercedes-Benz Türk, 90.000’inci otobüsünü üretti
Kuruluşundan bu yana Türkiye otobüs üretiminde öncü konumda olan, 2018 yılında da Türkiye pazarındaki şehirlerarası otob..
Arslan Nakliyat’ın filosu Michelin güvencesinde
Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, Ege bölgesi’nin lider lojistik şirketlerinden Arslan Nakliyat ile ger..
LASTİK DEVİ MICHELIN'den  AĞIR VASITALAR İÇİN SON TEKNOLOJİ LASTİKLER..
Michelin, ağır vasıta lastikleri segmentine yönelik geliştirdiği yeni lastikleri X Coach Z ve XD, X Multi HD D serileri ..
Mercedes-Benz Türk Conecto teslimatları devam ediyor..
Mercedes-Benz Türk, şehiriçi toplu taşımacılığın gözdesi Conecto otobüsleri, 25 Mart –15 Nisan 2019 tarihleri arasında, ..
Brisa ve İş Bankası İş Birliğiyle  Çiftçilere Sağlam Destek
Brisa, çiftçilere sunduğu desteği İş Bankası iş birliğiyle güçlendiriyor. Yapılan anlaşmayla çiftçiler, İş Bankası İmece..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI