"Bridgestone ve Lassa markalı Otobüs ve Kamyon Lastikleri" İLE İLGİLİ HABERLER

Lüks Ereğli Seyahat filosunu 30 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 ile yeniledi
Lüks Ereğli Seyahat 30 adet Setra ComfortClass S 516 HD/2 satın alarak filosunu tamamen yeniledi. Şirket, bu alımla fil..
SCANIA’DAN EN HAFİF ADR’Lİ KAMYON
Scania’nın tehlikeli madde taşımacılığı standartlarına uygun üretilen ADR’li araçları sınıfının en hafifi olarak öne çık..
Mercedes-Benz Türk, yeni kamyonlarını bu sefer de İzmirlilerle buluşturuyor
Mercedes-Benz Türk, yeni kamyon ve çekici ürün gamı ile Türkiye turuna çıktı. 13 Haziran Pazartesi Has İzmir’e, 14 Hazir..
Mercedes-Benz Türk, yeni kamyonlarını Denizli‘yle buluşturuyor
Mercedes-Benz Türk, yeni kamyon ve çekici ürün gamı ile Türkiye turuna çıktı. 9 Haziran Perşembe günü Hastalya Denizli’y..
ZF KAMYON ve OTOBÜS İÇİN YENİ TEKNOLOJİLERİNİ COMVEX’de TANITTI
100 yıldan uzun bir süredir otomotiv sektöründe güç aktarma ve şasi teknolojileri ile aktif ve pasif güvenlik sistemleri..
Bridgestone’a İki Ödül Birden
Lastik sektörünün öncü markalarından Bridgestone, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen 20..
TEMSA Fransa pazarında 5 bin adet otobüse koşuyor
Dünya’nın 66 ülkesine ihracat gerçekleştiren TEMSA, ihracat pazarlarındaki en yüksek araç adedine sahip olduğu Fransa’da..
Lassa, Çiftçilere ve Tarıma Destek İçin Yollarda
Lassa’nın, 2013 yılından bu yana gerçekleştirdiği “Tarım Sağlamsa, Gelecek Sağlam” projesinin kapsamı her yıl biraz daha..
Avenue Plus kentiçi ulaşımcılarının gönlünü fethetti.
Temsa’nın Busworld Turkey Fuarı’nda ilk kez tanıttığı Avenue Plus aracı Belediyelerin ulaşım yöneticilerinin büyük beğen..
Elektrikli otobüste Temsa farkı: MD9 electriCITY ile “şehrin havası değişiyor”
Otobüs ve midibüs segmentinde üretim ve ihracat yapan Türkiye'nin önde gelen otomotiv şirketlerinden TEMSA, yeni elektri..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI