"AYTEMİZ GENEL MÜDÜRÜ" İLE İLGİLİ HABERLER

Aytemiz Aracınızın Motorunu  Optimum Yakıtları ile Koruyor
Yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet kalitesini her geçen gün artıran Aytemiz, geliştirmiş olduğu Aytemiz Optimum..
Paraf ile Yola Çıkan Aytemiz’de Kazanıyor.
Aytemiz ve Halkbank işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında Paraf sahipleri, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından ya..
MEPSAN MEGA PROJEDE AYTEMİZ’İN HİZMETİNDE...
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışıyla birlikte 2 yeni istasyonu hayata geçirmeye hazırlanan Aytemiz de tercihini Mep..
Aytemiz’den bir “ilk” “tiyatral bayi eğitimi”
“Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası” olan Aytemiz, “tiyatral bayi personeli eğitimi”ni Umut Oğuz ve Kurumsal..
Aytemiz’den İki Büyük İstasyon
Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi Aytemiz, bugüne kadar Türkiye’de hayata geçirilen en büyük ulaşım projesi..
Aytemiz Süper Ligde!
Aytemiz’den Spor Toto Süper Lig’in en yeni takımı Alanyaspor’a güçlü destek
Aytemiz ile Castrol den stratejik iş birliği..
Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi Aytemiz, madeni yağ pazarının en büyük markalarından Castrol ile strateji..
Aytemiz’de  Axess Kullananlar Kazanıyor
Aytemiz ve Akbank işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında Axess sahipleri, kampanyaya katılan Axess üye işyeri Ayte..
BP Türkiye’nin yeni Ülke Başkanı  Mick Stump oldu
BP Türkiye Ülke Başkanı ve BP Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye (AGT) Bölgesi Türkiye’den sorumlu Başkan Yardımcısı Bud Fackr..
Aytemiz Gaziantep’teki  İmza Petrol ile bayi ağını genişletmeye devam ediyor..
2010 ve 2015 yıllarında bayi transfer rekoru kırarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası olan Aytemiz, yeni a..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI