"AYTEMİZ GENEL MÜDÜRÜ" İLE İLGİLİ HABERLER

DFDS Akdeniz İş Birimi’nin Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Özlem Dalga atandı
Danimarkalı denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DF..
Türkiye Petrolleri’nin Yeni Genel Müdürü Fidan Bayındır Yıldız oldu!
Kariyeri boyunca önde gelen firmalarda, görev yaptığı yönetimsel pozisyonlardaki tecrübesiyle Fidan Bayındır Yıldız, Tür..
Aytemiz’e “Dijital Dönüşüm” Ödülü
Aytemiz, operasyonel verimliliği artırmak için inovasyon yönetimi kapsamında yeni genel müdürlük binasında uyguladığı di..
AYTEMİZ'e Doğan Grubu’nun 60. Yılında  Çifte Ödül
Doğan Grubu, Aydın Doğan’ın iş yaşamının 60. Yılını ve Grubun temellerinin atılmasının 60. yıldönümünü 14 Aralık 2019 ta..
EROL VARLIK AYTEMİZ'İN GENEL MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI
Aytemiz’e yeni genel müdür ataması gerçekleştirildi. Akaryakıt sektöründeki 20 yılı aşkın kariyeri süresince çeşitli poz..
Aytemiz, “Sektörlerin en beğenilen şirketleri” araştırmasında ilk 3 arasındaki yerini aldı
Aytemiz, Capital Dergisi’nin her yıl düzenlediği “Sektörlerin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında akaryakıt şirketle..
TABGİS 21. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi
TABGİS 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Kasım 2019 tarihinde Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleş..
AYTEMİZ  100 İstasyonda Hizmete Sunduğu Self Servis İle  Son 3 Ayda 180 Bini Aşkın Tüketiciye Ulaştı
Türkiye’de ilk defa yaygın bir seçenek olarak müşterilere sunulan self servis hizmeti Türk tüketicisi tarafından hızla k..
Aytemiz’de Yollar Yine Kazanca Çıkıyor
Aytemiz, 21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 60 TL ..
Ford Trucks’ın yeni Pazarlama Müdürü  Emine Coşkun oldu
Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks’ta Türkiye ve Uluslararası Pazarlar Pazarlama Müdürlüğü görevine Emi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI