"ısuzu novo city life" İLE İLGİLİ HABERLER

Edirne Belediyesi 50 adet Novaciti ile filosunu güçlendirdi
Türkiye’de ilk kez 24 saat kesintisiz hizmet vererek bir ilke imza atan Edirne belediyesi, dün törenle filosuna kattığı ..
ANADOLU ISUZU IAA HANNOVER FUARINDA 6 ARACINI SERGİLEDİ
22-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Almanya’nın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan IAA Ticari Araçlar Fuarına katı..
ANADOLU ISUZU BURSA'ya CİTİBUS ve CITIPORT HALK OTOBÜSLERİNİ TESLİM ETTİ
Anadolu Isuzu, Bursa Yetkili Bayii Bursa Ağır Vasıta (BAV Otomotiv) ile birlikte, Anadolu Isuzu’nun çağdaş ve modern yol..
Anadolu Isuzu’dan  Yedek Parça Kampanya Fırsatları
Sunduğu kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen Anadolu Isuzu kampanyaları..
“ Isuzu Sahada”nın son durağı Antalya
Anadolu Isuzu’ nun “Isuzu Sahada” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Anadolu Isuzu’nun tüm servislerin yanında yer aldı..
Anadolu Isuzu’dan Yağızlar Otomotive Rekor D-Max Teslimatı
Denizli’nin köklü otomotiv ve madencilik şirketi Yağızlar Otomotiv 34 adet D Max alımıyla yeni bir rekora imza attı. Sat..
Anadolu Isuzu 7 Dünya Ödülü birden aldı, ödüle doydu.
Anadolu Isuzu, “2015 Faaliyet Raporu” ile ilk defa katıldığı Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nden yedi ödül birde..
ANADOLU ISUZU ISO 500’DE 111. SIRADA
İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) ''Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2015 yılı araştırması sonuçları açıklandı. Anad..
ISUZU MOTORS'UN 100. YILI COMVEX’TE ANADOLU ISUZU STANDINDA KUTLANDI
Bu yıl 5.kez kapılarını açan COMVEX İstanbul Ticari Araç Otobüs ve Tedarik Sanayi fuarında Anadolu Isuzu rüzgarı esti. D..
Isuzu, Yükseliş ile Manisa’da Yükseliyor
Anadolu Isuzu, Manisa Yetkili Araç Satış Bayisi Yükseliş ile gıda sektörüne hizmet edecek N serisi Isuzu araçların tesli..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI