SON DAKİKA

"ısuzu novo city life" İLE İLGİLİ HABERLER

Anadolu Isuzu, FIAA 2017 Madrid Fuarına Katıldı
Türkiye’nin ihracat şampiyonu Anadolu Isuzu, Madrid’te düzenlenen FIAA 2017 Uluslararası Otobüs ve Ticari Araç Fuarında ..
İlk Liftli Isuzu Turkuaz Ankara Nallıhan Kooperatifi’ne Teslim Edildi
Anadolu Isuzu, Türkiye’de ilk kez bir kooperatifte kullanılacak liftli otobüs teslimatını Anadolu Isuzu Şekerpınar fabri..
ANADOLU ISUZU SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ A.FATİH TAMAY GÖREVİNDEN AYRILIYOR
37 senedir Şirketimizin farklı kademelerinde görev alan, son olarak Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevi..
İHRACAT ŞAMPİYONU ANADOLU ISUZU DÜNYA YOLLARINDA
2004-2014 yılları arasında üst üste on bir yıl midibüs ihracat liderliği ünvanını elde eden Anadolu Isuzu, bir yıllık ar..
ANADOLU ISUZU'ya İNOVALİG İNOVASYON STRATEJİSİ ALTINCILIK ÖDÜLÜ
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin A.T Kearney’in desteği ile düzenlediği Türkiye’nin ilk inovasyon yarışması olan İnovaLİ..
Isuzu Sahada Projesinde Yılın İlk Durağı  Salihli Yükseliş Oldu
Anadolu Isuzu’nun “Isuzu Sahada” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Anadolu Isuzu’nun tüm servislerin yanında yer aldığın..
İLAYDAM TURİZM'İN TERCİHİ ISUZU NOVO LUX OLDU
Anadolu Isuzu Yetkili Araç Satış Bayi Uzun Otomotiv, Manisa İlaydam Turizm’e on adet Isuzu Novo Lux satışı gerçekleştird..
Isuzu D-Max Buluşması Manisa'da gerçekleşti
Anadolu Isuzu’nun geleneksel hale gelen “Isuzu D-Max Buluşması”nın üçüncüsü Manisa Salihli’de gerçekleşti. 8 Ekim 2016 t..
Edirne Belediyesi 50 adet Novaciti ile filosunu güçlendirdi
Türkiye’de ilk kez 24 saat kesintisiz hizmet vererek bir ilke imza atan Edirne belediyesi, dün törenle filosuna kattığı ..
ANADOLU ISUZU IAA HANNOVER FUARINDA 6 ARACINI SERGİLEDİ
22-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Almanya’nın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan IAA Ticari Araçlar Fuarına katı..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI