"tora" İLE İLGİLİ HABERLER

Şehir Hastanelerine TORA Dokunuşu
Hepimizin hayatını derinden ve olumsuz etkileyen korona virüs (covid19) salgını, sağlık tesis ve kuruluşlarımızın önemin..
Tora Çağrı Merkezi Evden Çalışarak  7/24 Hizmet Vermeye Devam Ediyor
Korona virüs salgını, dünya genelinde toplumsal hayatı derinden etkilemeyi sürdürüyor. Salgın nedeniyle alınan önlemleri..
TSE damgalı Gilbarco Dispenser ve Pompaları Akaryakıt İstasyonlarına sevk etmeye başladık…
Bilindiği üzere 21.12.2019 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile yapılan protokol gereği Su Dışındaki Sıvılar İçin Ölçme Sis..
TORA SEKTÖRDE 23. YAŞINI KUTLUYOR!
Türkiye’nin en büyük endüstriyel mühendislik şirketlerinden biri olan TORA bu yıl sektörde 23. Yılını kutluyor. Şirket ..
TORA Petrol
TORA Petrol “Sosyal Mesafemi Koruyorum” farkındalığını arttırmak için yeni uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor ..
En uzun ömürlü Hava saatine TSE Muayenesinde Tam Not
Bilindiği üzere 21.12.2019 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile yapılan protokol gereği Motorlu Taşıt Lastiklerinin Hava Ba..
Tora/ Bp İş Ortaklığı İle Sağlık Bakanlığına ait
ToraWASH araç yıkama otomasyonu ile barkodlu ücretsiz yıkama programı oluşturuldu ve otomasyon sistemi sayesinde yıkanan..
Yıkama Takip Otomasyonu ToraWash En Kolay Erişim, En Doğru Satış&Maliyet Analizi İle 3 Yıldır Tora farkıyla Hizmetinizde…
Günümüzde akaryakıt istasyonlarında alternatif gelir fırsatı haline gelen araç yıkama makinelerinin, teknolojik gelişimi..
Gilbarco Türkiye Ailesi’nin Yeni Üyesi LATITUDE
Gilbarco Veeder Root’un ” Her istasyona Gilbarco” sloganı ile yola çıkarak ürettiği yeni ve ekonomik pompası Latitude, T..
Tora 14. Geleneksel Seç Haftası
Bu yıl 14.kez düzenlenen SEÇ Haftası 9 Günlük bir program ile başladı. Haftanın ilk günü TORA SEÇ Departmanı yeni kadros..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI