SON DAKİKA

"thermoking" İLE İLGİLİ HABERLER

TÜRKİYE, ATP/FRC SERTİFİKALARINI THERMO KING’DEN ALIYOR
Doğuş Otomotiv Distribütörlüğünde faaliyet gösteren Thermo King, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile Yetkilendirme Pr..
THERMO KİNG, 15'İNCİ KEZ  “EN İYİ MARKA” SEÇİLDİ
Almanya’nın önde gelen taşımacılık ve lojistik dergileri Fernfahrer, Lastauto Omnibus, Trans Aktuell ve eurotransport.de..
THERMO KING  SOLAR PANEL ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ
Güneşin gücünden yararlanarak daha az yakıt tüketimi ve daha düşük emisyon sağlayan ThermoLite Güneş Panelleri, şimdi 24..
Thermo King, SLXi ile Treyler Ünitesinde Devrim Yaratıyor
Treyler, kamyon, motordan tahrikli ve ColdCube gibi geniş ürün yelpazesi ile soğuk zincir taşımacılığına alternatifli çö..
THERMO KING 14 YILDIR “EN İYİ MARKA” ÖDÜLÜNÜ ALMAYA DEVAM EDİYOR
Mobil uygulamalar alanında da lider olan soğutma sistemleri markası Thermo King, 14 yıl üst üste ETM Ödülleri’nde “Soğut..
Thermo King satış sonrası hizmetlerinde kaçırılmayacak fırsatlar..
Türkiye’nin en çok tercih edilen soğutucu ünite markası Thermo King, Satış Sonrası Hizmetlerinde, kaçırılmayacak fırsatl..
CBN LOJİSTİK, THERMO KING İLE FARK YARATACAK
Soğuk zincir taşımacılığında en çok tercih edilen ünite markası olan Thermo King, Türkiye pazarındaki teslimatlarına ara..
EMD FRİGO LOJİSTİK  THERMO KING’i TERCİH ETTİ!
Türkiye’de tek çatı altında kurulu en büyük lojistik amaçlı iklimlendirilmiş depolama kapasitelerinden birisine sahip ol..
D.REAM KALİTESİ, THERMO KING KALİTESİ İLE BİRLEŞİYOR
Yeme-içme sektöründe kurumsal yapılanmanın öncüsü D.ream, Thermo King ile kalite çıtasını daha da yükseltiyor. D.ream,..
ULUSOY LOGISTICS,  GDP SERTİFİKALI ÜRÜNLERDE  ATAĞA KALKTI
Alican Ulusoy’a ait Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding bünyesinde bulunan Ulusoy Logistics hız kesmeden büyümeye devam ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI