"temsa ödül" İLE İLGİLİ HABERLER

Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül
Aygaz, dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards’ta kurumsal dergisi Ayg..
Temsa İş Makinaları’nın  İkinci El İş Makinaları Showroom’u Platinum Used, İstanbul Sancaktepe’de açıldı
Temsa İş Makinaları, çalışmaya başladığı ilk günden bu yana tüm bakım, onarım ve kontrollerinin Temsa İş Makinaları yetk..
TEMSA’dan İZULAŞ’a 16 Avenue teslimatı
TEMSA, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi İZULAŞ’a 16 Avenue otobüs teslimatı yaptı. Başkan Tunç Soyer; “Fi..
Petrol Ofisi, Sosyal Lig ile Muse Creative Awards’ta 13 ödül birden aldı
Dünyada futbolseverlerin heyecanla takip ettikleri “fantezi futbol” oyununu Türkiye’ye taşıyan Petrol Ofisi Sosyal Lig, ..
Petrol Ofisi’nin Hizmet Şampiyonları ödüllerini aldı
Petrol Ofisi’nin istasyonlarda sunulan hizmet standartlarını gözlemlediği Üçüncü Göz programı kapsamında en yüksek puanı..
Şığva Trans filosunu 20 adet Volvo FH 500 çekici ile güçlendirdi
Volvo Trucks, frigorifik taşımacılıkta öncü uluslararası nakliyat firmalarından Şığva Trans’a 20 adet yeni nesil Turbo C..
Petrol Ofisi, Stevie Awards’tan 6 ödül birden kazandı
Türkiye akaryakıt sektörünün geleneksel lideri Petrol Ofisi, başarılarını ödüllerle de taçlandırmaya devam ediyor. Petro..
TEMSA'dan KAMUOYU AÇIKLAMASI..
Yurt dışında büyük başarılara imza atılan bir dönemde yaşadığı beklenmeyen hacizler neticesinde üretimi durdurma mecburi..
TEMSA'dan KAMUOYU AÇIKLAMASI..
TEMSA Ulaşım Araçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında son zamanlarda çıkan ve gerçekle uyumlu olmayan bir kısım haberler..
ALMANYA YOLLARINDA 1000’DEN FAZLA TEMSA
Otobüsün anavatanı olarak gösterilen Almanya’daki TEMSA markalı otobüs sayısı yeni teslimatlarla her geçen gün artıyor. ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI